Прем'єри тижня: "Вітряна ріка", "Тілоохоронець кілера", "Божевільні сусіди" та інше

Опис зображення

"Вітряна ріка"

Два роки тому не надто успішний актор телевізійних серіалів Тейлор Шерідан зробив різкий поворот у своїй кар'єрі написавши сценарій до фільму "Сікаріо". За успішною колаборацією з Денні Вільньовом слідувала ще більш тріумфальна стрічка "Будь-якою ціною", що принесла Шерідану номінацію на "Оскар" у категорії "Найкращий оригінальний сценарій". Після такого успіху, не дивно, що наступний режисерсько-сценаристський проект Тейлора Шерідана став одним із найочікуваніших у цьому році.

"Вітряна ріка" не є режисерським дебютом кінематографіста, але його дуже кортить так називати, бо з часів першої спроби Шерідана пройшло 6 років, та й вдалим його не назвеш. Чого не скажеш про "Вітряну ріку", яка хоч і не дотягнула карколомного успіху "Будь-якою ціною", отримала дуже схвальний прийом у критиків і глядачів.
На зміну пустельному антуражу прийшли засніжені пейзажі Вайомінгу, мексиканських наркобаронів та реднеків замінили корінні американці, але почерк Шерідана проглядається дуже яскраво (тепер зрозуміло, що він у нього є).
Тут піднімається знайома за попередніми роботами сценариста тема справедливості правосуддя, до якої додаються мотиви життя після втрати близьких і боротьби за збереження крихт людяності, коли навколо тебе діють лише закони дикої природи.
"Вітряна ріка" - похмура серйозна драма, її аж ніяк не назвеш розважальним фільмом, але фільми такого штибу - рідкість у "наших широтах", тож пропускати не рекомендується.

Фільм отримав оцінку 7,3/10 на "RT", 106 позитивних відгуків, 17 - негативних. Така ж оцінка на Metacritic - 73/100. 33 позитивні рецензії, 7 змішаних і лише 1 негативна.


"Тілоохоронець кілера"

Якщо ж похмурості вам і в житті вистачає, варто звернути увагу на цього представника класичного жанру - комедійного бадді-коп муві.
"Тілоохоронець кілера" - черговий привіт із "90-х", комедійний бойовик а-ля "Останній бойскаут", якому не вдалося вразити кінокритиків. Фільм отримав досить низьку оцінку - 4,9/10, 53 негативні та 29 позитивних рецензій. Звичайні глядачі виявилися більш поблажливими, поки що середня оцінка на IMDB - 7.2.
Головною проблемою стрічки називають банальність та наповненість різноманітними кліше, але кого цим сьогодні здивуєш? Скарги на малу кількість смішних жартів непокоять більше, але гумор - штука суб'єктивна, тож покладатися на чуже враження не варто.
Судячи з усього, якщо не очікувати від фільму чогось надзвичайного, певну долю позитиву отримати можна буде.


"Божевільні сусіди"

Французька комедія "Божевільні сусіди" зроблена за рецептом попереднього успішного фільму режисера - "Божевільне весілля".
Гумор стрічки базується на всіляких обурливих стереотипах, цього разу тих, які стосуються ромів. Захисники фільму стверджують, що це всього лише пародія, карикатура, проте для багатьох такі жарти видалися недоречними та несмішними.


"Емоджі Муві"

Справжня помилка кінематографічної природи. 2,5/10 на "Томатах", 85 негативних відгуків проти 7 позитивних. Ще гірша ситуація на "Метакритику" - оцінка 12/100 і жодної позитивної рецензії.
Важко уявити, кому при здоровому глузді прийде в голову не лише переглянути/показати це творіння своїм дітлахам, а й заплатити за це гроші.
Краще ще раз передивитись "Думками навиворіт".


"Реальна білка 2"

Далеко не найкращий представник жанру, але на фоні попередньої ганебності виглядає пристойніше.
"RT" - 3.8/10, 42 негативних і 5 позитивних відгуки.
"Metacritic" - 37/100, 10 змішаних, 7 негативних і 1 позитивна рецензія.

Коментарі8

Elfes

Сумний якийсь тиждень)

Васанта

Чому, один хороший фільм - вже результат. Тижні, що висвічуються в "Читайте також", як на мене, - сумніші.

rostyslawle

Єдине, що справді цікавить - "Вітряна ріка".

Васанта

Сходіть, мусить сподобатись :)

rostyslawle

У моєму місті не показують.

Васанта

Шкода. Ну, тоді вже вдома.

bh

пам'ятаю в молодості (2 роки назад) їхав в інше місто на 2 дні щоб подивитись фільми в планеті кіно =)

Васанта

Я так інколи роблю :) Востаннє - заради показу оригінального "Чужого". В "Планеті кіно", до речі)))