Майкл Шин i Девід Теннант зіграють головні ролі в екранізації роману Террі Пратчетта і Ніла Ґеймана "Добрі знамення"

Опис зображення

Майкл Шин i Девід Теннант зіграють головні ролі в серіалі за мотивами гумористично-апокаліптичного роману Террі Пратчетта і Ніла Ґеймана "Добрі знамення", який знімає Amazon.

Події шестисерійного серіалу відбуватимуться у 2018 році на межі апокаліпсису і страшного суду для людства. Трохи метушливий янгол Азірафаель разом із демоном Кроулі не в захваті від кінця світу, що насувається, тож їм потрібно знайти Антихриста...

Майкл Шин зіграє роль Азірафаеля, а Девід Теннант - Кроулі.

Я вперше прочитав "Добрі знамення" коли був підлітком і відтоді це одна з моїх найулюбленіших історій. Стати частиною команди, якій довірили втілити її в життя на екрані - це немов здійснення мрії, якщо чесно. Можливість попрацювати пліч-о-пліч із Нілом, який, на мою думку, є одним із найкращих оповідачів усіх часів, неймовірно захоплює. Як і решта світу, я є великим шанувальником Девіда, тож із задоволенням спробую разом із ним його (світ) врятувати. - Майкл Шин

"Добрі знамення" - перший роман Ніла Ґеймана, який він написав разом із покійним Террі Пратчеттом.

Ще в далекому 2002 році Террі Ґілліам бажав екранізувати роман, був навіть написаний сценарій. До 2008 року режисер не полишав надії втілити фільм у життя.

Це вже третій серіал, що буде знятий за мотивами робіт Ніла Ґеймана. З 2015 року на каналі Fox виходить серіал "Люцифер", за однойменним коміксом. Весною ж цього року відбулася прем'єра "Американських богів", екранізації роману письменника.

Джерело: Variety


Також стало відомо, що Девід Теннант повернеться в другому сезоні серіалу Джессіка Джонс, прем'єра якого запланована на 2018 рік.

Жодних деталей не розголошується, але вже є перше фото зі зйомок:
Опис зображення

Джерело: EW

Коментарі6

Васанта

Чудовий вибір!

rostyslawle

Як Кілгрейв може повернутись, якщо Джесіка його замордувала? Хіба що у снах/видіннях Джонс.

Васанта

Так, найімовірніше це будуть флешбеки або якісь галюцинації. Хоча то ж комікси, можуть щось вигадати.

rostyslawle

Як варіант: злобний брат-близнюк.

Васанта

Це вже бразильськими серіалами попахує...

rostyslawle

Тоді клон. Або божевільний фан, який зробив собі пластику обличчя і став зовні своїм ідолом.