Режисер "Дедпула" Тім Міллер екранізує культового "Нейроманта" Вільяма Гібсона

Опис зображення

Коли стало відомо, що режисер першого "Дедпула" Тім Міллер не зніматиме сиквел, подейкували, що студія "Fox" зробить усе можливе, аби знайти Міллеру та його студії візуальних ефектів "Blur" масштабний проект.
І таки знайшли - "Нейроманта", культовий роман Вільяма Гібсона, родоначальника кіберпанку.

Зараз студія займається пошуком сценариста для адаптації роману.
Продюсером стрічки буде Саймон Кінберґ.

Синопсис роману:

Колись Генрі Дорсетт Кейс був успішним хакером, але його спіймали на крадіжці в наймача, який зі свого боку пошкодив нервову систему Кейса, унеможлививши йому доступ до кіберпростору, що залишило його без роботи, на межі самогубства. Його рятує Моллі, модифікована "вулична самурайка", найманка таємничого колишнього військового Армітеджа, який обіцяє вилікувати Кейса в обмін на хакерські послуги. Роботодавець лагодить мозок Кейса, але водночас вживлює йому повільнодіючу отруту, щоб гарантувати виконання завдання...


*Зовсім скоро можна буде ознайомитись із романом і в українському перекладі від видавництва "Видавництво".


Екранізація "Нейроманта" - не єдиний майбутній проект Тіма Міллера - Марк Бомбек пише сценарій для екранізації роману Даніеля Суареса "Приплив", що має запустити кінотрилогію. Крім того, Міллер об'єднав творчі зусилля з Джеймсом Кемероном, щоби відродити "Термінатора", зйомки нової частини якого мають розпочатись наступної весни.

Джерело: Deadline

Коментарі7

Elfes

Сюжет звучить як веселий треш.

*Зовсім скоро можна буде ознайомитись із романом і в українському перекладі від видавництва "Видавництво" - ага молодці, 600 грн за дизайн книги, точно всі побіжать купляти. До того ж чув там усього 300 сторінок. Ще й автор я не певен чи відомий у наших краях, бо я чую про нього вперше)

Васанта

Щось мені підказує, що тут буде як з "Валеріаном", який вплинув на купу всього, але через те, що сам був екранізований після, виглядає вторинно і банально. Так і "Нейромант" після всіляких "Матриць" і "GiTS'ів" належного ефекту не справлятиме. Особливо з огляду на любов Голлівуду до спрощування сюжетів. Але побачимо...

"ага молодці, 600 грн за дизайн книги, точно всі побіжать купляти" - У них там специфічний підхід до видавництва, типу не женуться за кількістю, беруть якістю, рентабельність - не головне, бла-бла-бла... Хоча як на мене, це вже якісь крайності. Особисто мені від того їхнього "ексклюзивного шрифту" ні холодно, ні спекотно. Та й картинка, що переливається на обгортці - якесь випендрювання. А ось найголовніше - переклад, судячи з уривків, щось так собі. Я звісно полюбляю прискіпуватись до дрібниць, але як того уникнути, коли ціна така!

Elfes

Їхній специфічний підхід прямий шлях до банкрутства. На амазоні в оригіналі книга коштує в 2-3 рази менше. А зважаючи на наш ринок 600 грн це вже перебір.
А щодо прискіпливості. За 100 грн можна було би пробачити багато чого, за 600 має бути відповідна якість, а не тільки обкладинка.

rostyslawle

Ще ні разу не платив за будь-яку книгу дорожче, аніж 300+ гривень. І не збираюсь цього робити й надалі.

Elfes

Якось було заплатив. Але то технічна література ще й на 1200 сторінок, у нормальній твердій обкладинці з хорошим папером.

rostyslawle

Хіба що для роботи. А ось за художню літературу - ні.

rostyslawle

Років так на двадцять спізнились. Причому, як з фільмом за цим романом, так і з українським виданням книги.