Американська кіноакадемія обрала нового президента

Опис зображення

Рада керуючих Американської Академії кінематографічних мистецтв і наук обрала нового президента. Ним стане оператор Джон Бейлі. Його попередницею була Шеріл Бун Айзакс, що займала цю посаду 4 роки - максимальний передбачений термін.
74-річний Бейлі стане одним з найстаріших президентів в історії існування академії.

Протягом останніх 14 років Джон Белі був головою операторської гілки академії. Сам він жодного разу не номінувався на "Оскар".

Серед найвідоміших робіт оператора - "День бабака", "Звичайні люди", "Як позбутися хлопця за 10 днів", "Краще не буває".

Багато хто пророкував, що президентське місце посяде акторка Лора Дерн, в тому числі через її близькі стосунки з головною виконавчою директоркою академії Довн Гадсон.
Проте, акторська кар'єра Дерн знаходиться на (черговому) підйомі, тож, певно, представники ради керуючих академії вирішили, що їй не вдасться знайти час для виконання обов'язків президента.

Також було оголошено про обрання або переобрання на такі посади:
Луїс Бервелл - Перший Віце-президент
Кетлін Кеннеді - Віце-президент
Майкл Тронік - Віце-президент
Ненсі Атлі - Віце-президент
Джим Янопулос - Скарбник Девід Рубен - Секретар

Варто зауважити, обрання Кетлін Кеннеді (президент студії "Lucasfilm", що належить "Disney"), Ненсі Атлі (президент "Fox Searchlight"/"21st Century Fox") та Джима Янопулоса (головний виконавчий директор "Paramount"/"Viacom") означає - три з найбільших голлівудських студій матимуть своїх представників у раді керуючих.

Хто зна, можливо президент-оператор - знак, що Роджер Дікінс, на рахунку якого 13 номінацій на "Оскар", нарешті отримає заслужену золоту статуетку. (Свою 14 номінацію він собі вже гарантував розкішною роботою у фільмі "Той, хто біжить по лезу 2049").

Джерело: ThePlaylist

Коментарі0

Залишіть перший відгук.