Нові трейлери: "мати!", "Назви мене своїм ім'ям", "Спочатку вони вбили мого батька", "Супер темні часи", "Новіціат" та багато іншого

Опис зображення

"мати!"

Тизер:

Трейлер:

Новий фільм Даррена Аронофскі, режисера, що подарував нам "Реквієм за мрією", "Чорного лебедя", "Фонтан"...
"мати!" продовжує спроби режисера в жанрі горору та сильно нагадує ранні роботи Романа Полянського - фільми "Мешканець", "Дитина Розмарі".

Сюжет стрічки розгортається довкола пари, чиї стосунки піддаються випробуванню, коли до них навідуються непрохані гості, порушуючи їхнє ідилічне існування.


"Назви мене своїм ім'ям"

Фільм італійського режисера Луки Ґуаданіно підкорив серця кінокритиків та глядачів, яким пощасливилось побачити його на фестивалях. Поки що стрічка тримає 100% позитивних відгуків на "RT" з середньою оцінкою - 9,7/10.

Екранізація однойменного роману Андре Асімана розповідає про пристрасний роман між 17-річним Еліо, що живе в Італії, та 24-річним вченим Олівером, який приїхав погостювати на віллі батьків Еліо.


"Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі"

Черговий режисерський проект Анджеліни Джолі, екранізація автобіографічного роману американської письменниці та політичної діячки камбоджійського походження Лун Ун, у якому вони описала жахіття, що їй довелося пережити в часи правління смертоносних червоних кхмерів.


"Супер темні часи"

"Хроніка" мінус суперздібності.
Підлітки Зак і Джош все життя були найкращими друзями, але після жахливого нещасного випадку, який вони змушені приховувати, тягар таємниці руйнує дружбу та штовхає їх до кролячої нори зростаючої параної та насилля.


"Новіціат"

Події стрічки розгортаються в ранніх 1960-х, під час ери Другого Ватиканського собору. Молода дівчина вирішує стати черницею і зіштовхується з питаннями віри, зміни церкви і сексуальності.


"Мисливець за розумом"

Серіал від Девіда Фінчера про двох агентів ФБР, які беруть інтерв'ю в ув'язнених серійних маніяків, щоб зрозуміти як мислять злочинці та використати здобуті знання для розкриття справ.


"Містер Робот"

Трейлер 3 сезону "Містера (Пана) Робота":


"Холістичне детективне агенство Дірка Джентлі"

Уривок з 2 сезону серіалу:


"Доктор Хто"

Трейлер різдвяного спецвипуску:


Трейлери українською мовою

"Герой мого часу"

"Лірична українська комедія". Три новели, об'єднані в одну історію, герой якої шукає своє місце в столиці України. Жорик бореться з комунальними проблемами, влаштовується охоронцем в центр сучасного мистецтва і споглядає за життям київського бомонду. А ще, Жорик постійно потрапляє в кумедні ситуації, з якими ми всі стикаємося у повсякденному житті.


"Червоний"

1947 рік. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.


"Kingsman: Золоте кільце"

Штаб-квартиру «Кінгсмена» зруйновано, а усе людство опинилося в заручниках. Мандруючи світом, Еггсі та Мерлін дізнаються про існування у Сполучених Штатах спорідненої розшукової агенції «Стейтсмен», яка була заснована одночасно з «Кінгсменом». Нові пригоди випробують на міцність фізичні та розумові здібності наших героїв, коли дві елітні детективні організації об’єднаються, аби здолати безжального спільного ворога заради порятунку людства, що для Еггсі вже стає чимось на кшталт звички…


"Воно приходить вночі"

Уявіть, що світу прийшов кінець, а велика частина населення заразилася і стала монстрами. Пол ховає свою родину далеко від міст у будиночку в лісі. Одного разу до нього просяться біженці на чолі з Віллом, який навіть не уявляє, які жахи творяться у світі. Пол встановлює ряд правил для безпеки всіх мешканців будинку, адже він знає, що зараз всі заборони – це необхідність. Але в постійному страху народжується параноя і недовіра, адже будь-хто може заразитися і стати монстром. А тут ще й загадковим чином щось дивне відкрило єдиний вихід із дому. Довіряти можна тільки своїм, але хто тут дійсно свій? У таких обставинах складно залишитися людиною.


"Дивнії Дива"

Трейлер 2 сезону серіалу:


Бонус

Божевільний кліп присвячений виходу фільму "Вартові галактики 2" на Blu-ray:

Коментарі0

Залишіть перший відгук.