Прем'єри тижня: "Темна вежа", "Сек'юриті, "2Pac: Легенда"

Опис зображення

"Темна вежа"

У "Темної вежі" справи дуже погані. Не те щоб це було дуже неочікувано... Фільм розкритикували як звичайні глядачі, так і професійні кіножурналісти.

Стрічка отримала 4,1/10 на "Томатах", 65 негативних відгуків і 15 позитивних. Не краща ситуація на "Метакритику" - 15 негативних, 16 змішаних і всього лише 4 позитивні рецензії.

І ні, справа не в неканонічному виборі актора на головну роль. Навіть затяті противники касту Ідріса Ельби визнають, що це найменша проблема фільму (хоча запеклі "я не расист, але" стоять на своєму). Ба більше, саме "безпечний" вибір Меттью Макконехі на роль антагоніста більше муляє око, кажуть, актор награв ледь не на "Золоту малину".

Проте, головними винуватцями провалу є, беззаперечно, сценаристи і люди, які їх наймали. Важко виправдати того, хто глянувши на фільмографію Аківи Ґолдсмана, сценариста "Інсургенту", "П'ятої хвилі", екранізацій творінь Дена Брауна, а в недалекому минулому - "Бетмена і Робіна", вирішує дати йому новий проект.

Фільм зі сміховинною тривалістю у 1,5 години вийшов уривчастий та нерозкритий.

В результаті, розчарованими залишились не лише прихильники першоджерела, яких завжди важко вдовольнити, а й люди незнайомі з сагою Стівена Кінга.

Навіть у позитивних рецензіях пишуть, що "Темна вежа" нуднувата, штучна і "на один раз".


"Сек'юриті"

"Сам удома" в торговельному центрі з Антоніо Бандерасом у головній ролі.

З нечисленних рецензій можна зробити висновок: "Сек'юриті" - такий собі бойовичок, немов у "старі добрі 90-ті".
Для прихильників жанру - саме те, що треба.


"2Pac: Легенда"

Ще один претендент на звання найгіршого фільму місяця. Біографічний фільм про легендарного репера Тупака Шакура отримав оцінку 4,3/10 - 57 негативних відгуків і 11 позитивних на "RT" і 38/100 на "Metacritic" - 2 позитивні, 8 негативних і 10 змішаних рецензій.
Стрічку розкритикували і звичайні прихильники репера, і Джада Пінкетт-Сміт з 50 Cent'ом.

Коментарі2

rostyslawle

Як один з "нерасистів" я теж вважаю вибір чорного актора на роль принца Роланда жахливим провалом. Але він це далеко не найгірше у цій хфільмі. Залишається єдина надія - серіал. Як видно, Кінга переслідує прокляття з повним невмінням кіношників притомно зняти щось за його писаннями.

Васанта

Я традиційно з поганими новинами. Як то кажуть, don't shoot the messenger. https://consequenceofsound.net/2017/08/idris-elba-to-star-in-the-dark-tower-tv-series/