Ніколас Голт веде переговори щодо головної ролі у байопіку про Дж. Р. Р. Толкіна

Опис зображення

Не встиг Ніколас Голт вийти з образу Дж. Д. Селінджера, якого він зіграв у фільму Бунтівник у житі, як актору пропонують перевтілитись у ще одного культового письменника - Дж. Р. Р. Толкіна.

Байопік під мінімалістичною назвою "Толкін" розробляють "Fox Searchlight" і "Chernin Entertainment".

Режисер стрічки - Доме Карукоскі.

Згідно з джерелами Variety, перемовини з Ніколасом Голтом перебувають на ранній стадії, але актор є головним кандидатом на роль.

Фільм за сценарієм Девіда Ґлісона i Стівена Берсфорда розповість про те, як майбутній письменник знаходить дружбу, кохання та творче натхнення серед своїх однокласників напередодні розпалу Першої світової війни в 1914 році.
Толкін служив у Збройних силах Великої Британії з 1916 до 1920 року, потім написав два романи поки працював у Пембрук-Коледжі. Помер письменник у 1973 році.

На цьому перелік реальних постатей у виконанні Ніколаса Голта не обмежиться, актора можна буде побачити в образі видатного вченого Ніколи Тесли у фільмі "Війна струмів".


Восени минулого року КіноДжек писав про інший фільм, що також розповість про ранні роки життя видатного письменника Дж. Р. Р. Толкіна - "Середзем'я".
Режисером цієї стрічки буде Джеймс Стронг.

Коментарі5

Elfes

"Восени минулого року КіноДжек писав" - так скромно)
Або навпаки. Залежно від того як на це поглянути)

Васанта

Ну, цього разу хоча би без ознак шизофренії обійшлося. Бо буває "ми писали" проскакує))

Elfes

Уявні друзі та додаткові особистості це... Ну принаймні сумно ніколи не буде. А якщо ще перші із другими заведуть діалог, то може навіть вийти гарний сюжет на фільму)

Васанта

Як то кажуть: "завжди приємно з розумною людиною побалакати". Більше лякати мусить, коли вже навіть уявні друзі не хочуть з тобою мати справу)))

Elfes

http://sadmoment.com/wp-content/uploads/2013/12/Sad-Keanu-Reeves-Meme-Hanging-Out-With-The-Miserable-Tom-Jerry.jpg