Наступний фільм Квентіна Тарантіно розповість про Чарлза Менсона. Бред Пітт, Дженніфер Лоуренс, Марґо Роббі розглядаються на головні ролі

Опис зображення

Квентін Тарантіно готує новий проект і вже зустрічається з акторами класу "А" щодо головних ролей у фільмі.

Наступна стрічка режисера розповість про "Сім'ю" Чарлза Менсона та її страхітливі злочини, зокрема про вбивство дружини Романа Полянського акторки Шерон Тейт.

Сценарій до поки що безіменного фільму написав сам Тарантіно. Гарві та Боб Вайнштайни, які продюсували попередні стрічки Квентіна, братимуть участь у розроблені проекту.

Згідно з джерелами THR, Бред Пітт і Дженніфер Лоуренс розглядаються на ролі у фільмі.
Deadline пише, що режисер зустрічався з Марґо Роббі щодо ролі Шерон Тейт.

Опис зображення

Подейкують, що не обійдеться й без Семюеля Л. Джексона, але цим уже нікого не здивуєш.

Зйомки кінокартини заплановані на 2018 рік, імовірно, на літо.

Чарлз Менсон — американський злочинець, серійний убивця. У 1960-х роках очолював культову хіпі-комуну, членів котрої спонукав на низку гучних та жорстоких убивств у районі Лос-Анджелеса в Каліфорнії. Особа Чарльза Менсона стала уособленням зла в масовій культурі, знайшла відображення в назвах музичних гуртів, пісень тощо.

1969 року Менсон переконав чотирьох із своїх послідовників захопити маєток у Лос-Анджелесі та вбити всіх його мешканців. У будинку проживала акторка Шерон Тейт із чоловіком — відомим режисером Романом Полянським, який у той час подорожував Європою. 9 серпня 1969 року чотири члени комуни за наказом Менсона жорстоко вбили вагітну Тейт, а також чотирьох її гостей. Наступної ночі жорстокі вбивства продовжилися: у сусідньому маєтку загинула родина ЛаБіанка.

Цей фільм стане унікальним для Квентіна Тарантіно, адже раніше режисер не знімав стрічок за реальними подіями.

Коментарі1

rostyslawle

Сподіваюсь, це буде комедія, або космічна фантастика.