Fox планує випустити ще 6 фільмів за коміксами Marvel

Опис зображення

Два місяці тому з'явилась інформація, що 2018 року студія Fox планує випустити одразу три комікс-фільми: 13 квітня 2018 року вийдуть "Люди Ікс: Нові мутанти", 1 червня 2018 - "Дедпул 2", а 2 листопада 2018 - "Люди Ікс: Темний Фенікс".

Тепер стали відомими подальші грандіозні плани​ студії - ще 6 фільмів заснованих на коміксах Marvel.
Поки що невідомо, що то будуть за стрічки, але дати прем'єр у них вже є: 14 лютого 2019, 7 червня 2019, 22 листопада 2019, 13 березня 2020, 26 червня 2020, 2 жовтня 2020, 5 березня 2021 року.

Можна зробити припущення, що, як мінімум, два фільми будуть присвячені Дедпулу, адже сценаристи Ретт Різ і Пол Вернік наголошували, що планують працювати над триквелом "Дедпула" і фільмом про "Загін-Ікс.

Іншими стрічками, напевно, стануть продовження саги про Людей-Ікс, на користь цього говорять нещодавні новини, що Джеймс МакЕвой, Майкл Фассбендер і Дженніфер Лоуренс повернуться до своїх ролей у "Темному Феніксі". Також імовірно, що серед майбутніх прем'єр будуть продовження "Нових мутантів".
За однією датою може ховатись і багатостраждальний "Гамбіт", хоча не віриться, що він таки побачить світ.
Чи буде Fox торкатись "Фантастичної четвірки" - питання відкрите. Всі ми пам'ятаємо ганебну попередню спробу.

Джерело: The Playlist.

Коментарі4

Elfes

Люди ікс, скільки не дивився мені не дуже. Росомаха ще таке, останній фільм навіть сподобався. Дедпул звісно веселий. Все інше якось так... Загалом не моє)
Що, Дженніфер Лоуренс теж уже встигла там засвітитись?)

Васанта

"Що, Дженніфер Лоуренс теж уже встигла там засвітитись?)" - Так. В трьох фільмах уже.

Elfes

Навіть нема чого додати)

rostyslawle

Забагато доброго не буває.