Про всесвіт "Джона Віка" знімуть серіал

Якщо ви дивилися другого "Джона Віка", знаєте, що на нас чекає ще одна частина про пригоди талановитого кілера. Режисер Чед Стагельський зазначив, що планує обмежитися трилогією, хоча останнє слово залишиться за студією.

У лютому цього року ходили балачки, що "Lionsgate" зацікавлена в створенні серіалу, що виступить таким собі приквелом першого "Джона Віка". Тепер стало відомо, що серіал досі на думці в студії, але в його центрі буде не Джон Вік.

Серіал називатиметься "Континенталь" і, як можна здогадатись із назви, дослідить увесь всесвіт кілерів, за яким нам вдалося підглянути у фільмах.

Хоча "Континенталь" розповідатиме про інших героїв, Чед Стагельський розповів, що Кіану Рівз мусить з'явитись у серіалі.

Мені подобається розповідати історії від особи одного з моїх персонажів. Але якщо відкинути це, у серіалі можна розширитися до багатьох різноманітних персонажів, слідувати за ними в їхніх "мандрівках". Ти можеш стежити за консультантом, консьєржем, сомельє, ти можеш бути з усіма цими різноманітними персонажами і дивитися на світ маючи різні перспективи; залишаючись із моїм головним героєм, я дещо обмежений у таких речах. - Чед Стагельський

Джерело: The Playlist

Коментарі3

Elfes

На мою думку це вже зайве... Хоча, комусь точно сподобається.

Васанта

Ну, рано робити висновки. Багато чого залежить від каналу, що цим займатиметься, від шоуранера. Було б добре, якби він потрапив, наприклад, на Netflix чи Starz (або HBO, але, наскільки розумію, Lionsgate з ними досі не співпрацювали).
Взагалі, матеріал цікавий, з нього можна зробити щось оригінальне...

rostyslawle

Дуже чекаю.