Комбо! Крістіан Бейл, Емі Адамс і Стів Керелл можуть зіграти в байопіку про Діка Чейні. В режисерському кріслі - Адам МакКей ("Гра на пониження")

Крістіан Бейл, Емі Адамс і Стів Керелл ведуть переговори щодо участі в новому фільмі Адама МакКея, що розповість про політика, колишнього міністра оборони та віце-президента США, Діка Чейні.

Крістіан Бейл розглядається на роль самого Діка Чейні, Керелл - Дональда Рамсфелда, а Емі Адамс - Лінн Чейні.

Дік Чейні працював в адміністраціях Річарда Ніксона, Джеральда Форда і Джорджа Буша, також був головним виконавчим директором компанії "Halliburton". З 2001 по 2009 рік Чейні займав посаду віце-президента США (при Джорджі Буші) і був одним з головних діячів зовнішньої політики Америки часів війни в Афганістані та Іраку, програм "інтенсивних допитів" підозрюваних в тероризмі.

Дік Чейні

Адам МакКей зніматиме фільм за своїм власним сценарієм, а також продюсуватиме разом з "Plan B Entertainment" Бреда Пітта.
Зйомки фільму мають ось-ось розпочатись, з явним прицілом на нагородний сезон. Хто-хто, а Бред Пітт вміє вибирати продюсерські проекти, в його послужному списку чимало номінантів (і переможців) "Оскара": "Древо життя", "Людина, яка змінила все", "Гра на пониження", "Відступники", "12 років рабства", "Місячне сяйво".

Крістіан Бейл і Стів Керелл уже працювали пліч-о-пліч в попередньому фільмі Адама МакКея "Гра на пониження", а з Емі Адамс Бейлу доводилось перетинатись на зйомках "Американської афери" і "Бійця".

Джерело: Variety

Коментарі0

Залишіть перший відгук.