Нові трейлери: "Воно", "Людина-павук: Повернення додому", "Історія з привидами", "Грізний" та інше

"Воно"

Перший трейлер другого сезону серіалу "Дивнії дива", ой, вибачте, фільму "Воно", нової екранізації однойменного роману Стівена Кінга.

В містечку Деррі, штат Мен, починають зникати діти і групка друзів змушена зіштовхнутися зі своїми найбільшими страхами в уособленні злого клоуна Пеннівайза.

Постер:


"Людина-павук: Повернення додому"

Після подій в "Першому меснику: Протистояння", Пітер Паркер, з допомогою свого наставника Тоні Старка, намагається збалансувати своє життя як звичайний учень середньої школи в Квінзі, Нью-Йорк, в той же час борючись зі злочинністю під своїм супергеройським альтер-его Людина-павук, коли з'являється нова загроза у вигляді Стерв'ятника.

Нові постери:"Історія з привидами"

Хтось називає "Історію з привидами" найкращим (поки що) фільмом 2017 року, хтось - найамбіційнішим. Режисер Девід Лоурі вдруге після "Несвятих" об'єднався з Руні Марою та Кейсі Аффлеком (раніше трійця пообіцяла, що зніматиме спільні фільми кожні декілька років) і, схоже, результат не розчарує усіх прихильників незалежного американського кіно.

Постер:


"Грізний"

Новий фільм Мішеля Азанавічуса про генія французької нової хвилі Жана-Люка Годара. Сам Годар зацькував ідею цього фільму, зазначивши, що вона дурнувата і він навіть думати про це не хоче.

Кадри:Трейлери українською мовою:

"Валер'ян та місто тисячі планет"

2700 рік, Валеріан і Лорелін - космічні спецагенти, які за службовим обов'язком вплуталися в підозрілу справу і стали мимовільними учасниками чи міжгалактичної змови, чи афери найхимерніших мешканців планети Альфа, де живуть тисячі мешканців різних світів з усіх куточків галактики.


Бонус

Тим часом Джона Гілл зняв кліп для Денні Брауна. В одній з ролей у музичному кліпі можна побачити режисера Ґаса Ван Сента.


Бонус 2

Перші офіційні кадри з Алісією Вікандер в образі Лари Крофт:


Коментарі6

rostyslawle

1. "Воно" сподобалось. Моторошно, а це головно. І зроблено по-багатому.
2. Про "Павука" нічого сказати не можу, бо він мені байдужий.
3. "Історія привида" багатообціюча, та й Кейсі Аффлек там ходить не з таким відмороженим обличчям, як у "Манчестері біля моря"
4. "Валеріан" виглядає якось аж надто по дитячому.

rostyslawle

Хто і навіщо додумався пхати Алісію Вікандер на роль Лари Крофт взагалі незрозуміло.

Elfes

Не знаю. На світлинах виглядає непогано. Хочу подивитися як буде у дії. Бо, якщо чесно, попередня екранізація мені геть не подобалася.

Elfes

Бісові клоуни!

Спайді вже не той... А де тітка?!

"Валер'ян та місто тисячі планет" - все ще дохла риба.

rostyslawle

Тітка є і в цьому, і у першому трейлері.

Васанта

Тим часом трейлер "Воно" поставив рекорд за кількістю переглядів у перші 24 години - 197 мільйонів.
Цікаво, не чекала такої вибухової реакції.