"На драйві": Перший трейлер нового фільму Едгара Райта

З'явився перший трейлер довгоочікуваного фільму Едгара Райта "На драйві":

Міжнародний трейлер

Трейлер українською мовою:

В центрі сюжету кримінальної комедії (куди ж Райт без гумору) - надзвичайно талановитий водій на ім'я Бейбі (Малюк), що змушений працювати на кримінального боса. Та коли наш герой закохується в чарівну офіціантку, він вирішує вийти з гри, але так просто його ніхто не відпустить...

Розчаруванням для прихильників творчості режисера буде той факт, що цього разу тандем Райт-Пеґ-Фрост не склався, але акторський склад втішає зірковими іменами: Ансель Елгорт, Лілі Джеймс, Джеймі Фокс, Кевін Спейсі, Джон Гемм, Джон Бернтал....

Коментарі5

Васанта

Міжнародний трейлер більше сподобався.
Загалом виглядає надто банально, але це ж Райт! + такі актори!! (і Флі))
Тому чекатиму...

Elfes

Інколи не треба чогось унікального, щоб вийшло непогане кіно. Гадаю буде нормальний фільм для відпочинку.

Васанта

Звичайно, проблема в тому, що мені завжди дуже нудно на фільмах про перегони і "круті тачки". + Від такого режисера чекаєш чогось більшого. І я впевнена, що так і буде. У всякому разі, ті, хто вже бачив фільм - у захваті.

Elfes

А у мене все залежить від настрою. Звісно від таких фільмів нічого не очікую, бо не той жанр. Але от наприклад "Need for Speed" виявився доволі непоганим. Я навіть здивувався. Чи то просто настрій був відповідний.

Васанта

Ну, це ж суб'єктивно. Мене ця тема буквально в сон вганяє і я такі фільми просто уникаю. Хоча "NfS" якраз прийшлось дивитись, але чого не зробиш заради Імоджен Путс))