Про мавпочку Майкла Джексона знімуть анімаційний фільм

Набридли суцільні ремейки, сиквели і ребути? Тобі майбутній фільм "Баблс" саме для вас. Адже що може бути більш оригінальним, ніж ляльково-анімаційний фільм про улюблене шимпанзе Майкла Джексона? Особливо, коли в проекті задіяні Таіка Вайтіті ("Що ми робимо у тінях", "Полювання на диких людей") i Ден Гармон ("Спільнота", "Рік та Морті").

Це буде екранізація сценарію Айзека Адамса, що знаходиться у "Чорному списку найкращих сценаріїв". Стиль майбутнього фільму порівнюють з "Аномалізою" Чарлі Кауфмана.

Таіка Вайтіті і Марк Ґустафсон будуть режисерами стрічки, а Ден Гармон - продюсером.

"Баблс" - славнозвісна улюблена мавпочка Майкла Джексона. Протягом близько 10 років співак майже не розлучався з шимпанзе - тваринка їздила з ним у турне, спала в одній кімнаті... Аж поки не досягла дорослого віку і стала надто агресивною, щоб бути домашнім улюбленцем. Тоді її віддали до спеціального притулку, де "Баблс" живе досі.

Ця ідея мене зачаровує і я хочу її розвинути. Більшість людей знає, що я величезний фанат Майкла Джексона*, тож для мене головне - впевнитись, що фільм буде шанобливим до нього і його спадку. Мене не цікавить створення "біографічного фільму", я хочу зосередитись на історії, у якій перемішуються факти і фантазії про тваринку, що намагається знайти сенс у світі. - Таіка Вайтіті

*Любов до творчості Майкла Джексона Вайтіті яскраво продемонстрував у своєму фільмі "Хлопчик"

Режисер також наголосив, що стрічка не буде розповіддю про "Короля попу", а: "Захопливою мандрівкою одного шимпанзе крізь заплутані джунглі людського життя", і додав: "На мою думку, мультиплікація - єдиний можливий метод для роботи з такою історією. Мені дуже сподобалась "Аномаліза", те якою красивою і достовірною вона була у своєму спогляданні самотності.".

Джерело: Indiewire

Коментарі2

Elfes

Може вийде щось цікаве. Принаймні не римейк і це вже добре.

Elfes

Послання адміністрації:
Зараз тільки помітив, що усі прийняті правки у сповіщеннях підписує як "відхилені". Тому мабуть я тоді і створив зайву копію...
Почалося 8 днів тому.