Номінанти на антипремію "Золота малина" 2017

Було оприлюднено перелік номінантів на головну антипремію в сфері кіно - "Золоту малину". 2016 рік був визнаний таким багатим на погані фільми, що звичну п'ятірку номінантів у всіх категоріях було розширено до шістки.
Найбільше згадок отримала комедія "Зразковий самець 2" - 9 номінацій. Також не обділили увагою кінокомікс "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості", що претендує на "нагороди" у вісьмох категоріях.

Повний перелік номінантів:

Найгірший фільм:


Найгірший актор:


Найгірша акторка:


Найгірша акторка другого плану:

Опис зображення


Найгірший актор другого плану:


Найгірше екранне комбо


Найгірший режисер:


Найгірші приквел, рімейк, сиквел або пародія


Найгірший сценарій


"Переможці" стануть відомими 25 лютого.

Коментарі9

rostyslawle

Тримаю кулаки і щиро зичу перемоги як найгіршому фільму "Кажанові проти Приубльця", а от щодо найгіршого актора вагаюсь. Гідними цього звання є як Аффлек, так і Кавілл. Скоріше все ж таки Аффлек - Прибулець сам по собі настільки "дубовий" герой, що розвернутись там просто ніде. А от осквернення образу Темного Лицаря простити неможливо.
Найгіршою комбінацією є вони ж таки.
Найгірший режисер, без сумніву, Зак Снайдер. Навіть не віриться, що ця людина колись зняла розкішний "Заборонений прийом". Найгіршою акторкою, як і майже завжди, є Джулія Робертс. Тут її перевага безсумнівна, віддаю їй належне.
Найгірший сценарій - "Кажан проти Прибульця".
Найгірші приквел, рімейк, сиквел або пародія - "Кажан проти Прибульця"
Найгірший актор другого плану: Джессі Айзенберг. За те, що перетворив хитромудрого прихованого соціопата-мегаломана Лекса Лютора на блазня.
Найгірша акторка другого плану: Джейн Сеймур. Це автоматом вже за те, що погодилась зніматись у цьому висері.
Сподіваюсь, усі вищезгадані отримують ці воістину коштовні відзнаки і носитимуть їх з честю.

Васанта

От зачепив же він вас. Майже рік пройшов, а все не відпускає. Як на мене, це успіх)

rostyslawle

Загалом, це справді успіх, бо на багато фільмів люди взагалі не звернули уваги, а тут ТАКЕ.

Васанта

Отож-бо)

Ant

Я думаю не треба так сильно бомбити.

Фільм не шедевр, але, щоб казати, що це найгірший фільм усіх часів не правильно. Хоча зараз аналізуючи його, я розумію, що він не такий хороший як здавався.
Але я ще досі вважаю, що цей фільм нормальний.

А номінувати Аффлека, якого хвалили за Бетмена, це просто тупо.
Малина, як завжди все робить для хайпу :(

Ant

P.s. А ''Мисливців на привидів'' та ''Черепах'' просто обійшли.

Просто хочуть відродити хайп по БпС

rostyslawle

А мені і "Черепахи", і "Мисливиці на привидів" сподобались. Другі черепахи вийшли взагалі кращими, аніж перші.

mercuriy_v

Аффлек створив одного із найкращих Бетменів в історії як на мене. Це взагалі тупо на нього так гнати. Та і фільм доволі добрий, особливо режисерська версія. Не шедевр звісно... Тут просто грає роль велике очікування стрічки. Якщо на то пішло, то Самогубці набагато гірші ніж Бетмен з суперменом) Малина ні про що як завжди.

Elfes

"Боги Єгипту" і "День незалежності: Відродження" ну не шедеври так точно, але і не настільки все погано. Просто фільми для відпочинку і не більше. Перший нагадав старі серіали на кшталт Геркулеса і йому подібних. Другий є більш примітивною першою частиною з покращеною ґрафікою і погіршеним сюжетом. Але мені сподобалось. Принаймні поміж помилок там були і деякі речі, котрих не вистачає більш розрекламованим фільмам.
А щодо других черепах, то я вважаю їх навпаки кращими за перший фільм, який взагалі був нудним. Продовження же нагадало тих черепах яких я пам'ятав. Ну якось так.
Та і взагалі якщо вони хочуть справжніх шедеврів, то треба шукати серед творчості Уве Болла The Asylum, якщо вони ще знімають)