Емілія Кларк зіграє в фільмі про молодого Гана Соло

Емілія Кларк приєдналась до касту стрічки про молодого Гана Соло.

Нагадаю, головна роль в фільмі дісталась Олдену Еренрайку, а Дональд Ґловер перевтілиться в молоду версію Лендо Калріссіана.

Опис зображення

Режисери картини - Філ Лорд i Крістофер Міллер, сценаристи - Джон Кездан i Лоуренс Кездан.

Прем'єра фільму запланована на 2018 рік.

Джерело: StarWars.com

Коментарі20

Elfes

А хто буде молодою версією Чуї?)

Васанта

"Дотепні" "прихильники" Кларк "жартують", що вона якраз і буде...

Elfes

Не знаю хто вона така, але схоже я її дотепний прихильник, бо такі думки були)

Васанта

Тю, а ви що "Гру престолів" не дивитесь? Це ж Дейенеріс з дому Таргарієнів, перша свого імені, Королева Андалів та Перших людей, законна королева Семи Королівств
захисниця Королівства, Кхалісі, на прізвисько Дейенеріс Штормороджена, Срібна Королева і Мати драконів (а за сумісництвом Сара Коннор) :))

Elfes

Я ж чекаю книги, щоб прочитати)
А, то та дівка яку роздягнули в 5 термінаторі і нічого не показали?)

Васанта

А, точно, забула)
Так, це вона. Якщо вас цікавить Кларк з такої точки зору, в тій же "Грі престолів" показано було достатньо, тож рекомендую покинути ідею чекати на книги (все одно, не факт, що Мартін не помре перш ніж їх допише) і дивитись серіал :Р

Elfes

Не те щоб, але то вважаю помилкою сценаристів, чи хто там придумав таке робити)

Васанта

В сенсі "не показувати"? Головними причинами цьому є: сама Кларк (в тих же "престолах", вона перестала роздягатись починаючи з якогось сезону, надто великою зіркою стала для такого) і рейтинг, а він в останньому "Термінаторі" - PG-13. Думаю, пояснювати переваги такого рейтингу не потрібно.

Elfes

"Термінаторі - PG-13". Якщо не помиляюсь, то це їм не завадило голу дупу термінатора/солдата показувати.
Просто я вважаю або не акцентуй увагу, або якщо вже роздягаєш дівку, ну то показуй... А то якось самі не знають чого хочуть.
Та й термінатор був не настільки хорошим фільмом, щоб таке пробачати)
P. S. таки подивився Малголленд драйв. Доволі неоднозначний фільм.

Васанта

Дупа підпадає під "brief nudity", тож все норм) Хоча я взагалі не прихильниця таких обмежень, і тверджень, що фільми/ігри/книги можуть якось порушити психіку дитини, але то таке.

Так, епітет "неоднозначний" дуже доречний. Це ви другу оцінку йому на сайті поставили чи хтось інший?))

Elfes

Та я. Якщо чесно, то так і не зміг придумати оцінку)
Спочатку всі у фільмі були наче обдовбані. Потім фільм став адекватним. Особливо сподобалась частина з режисером(там навіть є "карма" - сцена коли бугай шукав режисера вдома). Довго пригадував кого він мені нагадав... І схоже це був Шестиструнний самурай. Взагалі фільми які довші за 1.5 години мене напружують, але цей якось до кінця не відпускав. Хоча й 2.5 години. Та й режисер (горіти йому в пеклі за блур) виріши як показувати, то все. Ну от я і подумав. До біса, ось тобі 10 та й усе)
Взагалі доволі цікаво побудовано. Неначе три різних фільми зшили докупи. Починається якоюсь шизою, потім весела комедія і переростає в трилер/містику. Першу частину я не зрозумів. Друга частина наче зроблена для того, щоб пов'язати дві половини третьої. А от ті дві половини третьої так побудовані, що доповнюють і унеможливлюють одна одну.

Васанта

Аж самій захотілось передивитись :)
Лінч, взагалі, цікавий режисер. Його фільми важко до кінця зрозуміти, але сюжетна складова неначе відходить на другий план, такі вони атмосферні (великої мірою це заслуга Бадаламенті, звісно). А вже після перегляду можна розбирати всі ці підказки, намагаючись розгадати, що ж там хотів сказати режисер. А якщо ліньки напружувати власні мізки, можна ознайомитись з чужими думками і погодитись з ними або ні.

Якщо розглядати інші стрічки Лінча, то на "Малголленд драйв" найбільше схожий, за атмосферою і загадковістю, фільм "Загублене шосе". "Синій оксамит" також подібний, але вже набагато простіший. Але, очевидно, що такі речі не хочеться дивитись підряд (якщо взагалі захочеться) і між ними потрібно робити довгу перерву, тому, перш за все, рекомендую (після цієї перерви) глянути "Твін Пікс". По-перше, це така культова штука, що її варто глянути ради того, щоб бути "в курсі". По-друге, він більш глядацький, зрозуміліший. Там конкретна детективна лінія, тому його легко дивитись, адже хочеться дізнатись: "Хто ж таки вбив Лору Палмер?". По-третє, 2017 року виходить продовження, можна буде одразу оцінити і його)

Elfes

Ну, загальну картину мій мозок якось утворив сам. Наскільки правильно (і чи є тут взагалі таке поняття як "правильно"), то я не знаю. Та й якщо одразу бігти після таких фільмів на форуми, то не бачу сенсу взагалі дивитись.
Погоджуюся, що до таких фільмів треба "готуватися". Бо явно не для вечірнього відпочинку.
Я не є його фанатом, але пропозиції візьму до уваги)

Васанта

Сам Лінч притримується таких же поглядів, себто ніколи не коментує чи пояснює власні фільми, глядач мусить сам розібратись і знайти відповіді. Фільми уже говорять самі за себе. Він може дати хіба якісь підказки.
Мене теж фанаткою важко назвати, але інколи хочеться щось таке подивитися... :)

rostyslawle

Цікаво, кого вона буде грати?

Elfes

Чуї?)
Крім того, який з Гана Соло шукач пригод на свою дупу без дівки? Якщо ця роль ще не зайнята, то думаю вона і буде.

rostyslawle

Мабуть, вона гратиме матусю Куло Рейна.

Васанта

Емм, я звісно не знаю, може це у вас якийсь специфічний жарт... але мати Кайло Рена - Лея, тож ні, Емілія Кларк її не гратиме. Ніякої інформації щодо того, кого зіграє акторка поки що немає.

mercuriy_v

Може Сару Коннор?)) З Арні перемістяться у часі))

Взагалі мабуть вигадають нового персонажа їй і затулять у франшизу фільми на три не меньше.

rostyslawle

І це прекрасно.