Нові трейлери: "Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія", "Кредо вбивці", "Фантастичні звірі і де їх шукати" та інше

"Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія"

Сіль і вогонь

Новий фільм легендарного Вернера Герцога в центрі сюжету якого - вчений, що звинувачує керівника великої компанії за екологічну катастрофу в Південній Америці. Проте, коли вулкан починає показувати ознаки виверження, вони повинні об'єднатися, щоб уникнути катастрофи.

Також вийшов перший трейлер документального фільму режисера "В пекло" (також про вулкани):

"Майбутнє"

Фільм розповідає про 57-річну професорку філософії, яка намагається пережити смерть матері, звільнення з роботи і зраду чоловіка.

"Big Little Lies"

Міні-серіал HBO від Жана-Марка Валлі з Різ Візерспун, Шайлін Вудлі, Ніколь Кідман і Александром Скашгордом в головних ролях, про зворотню сторону ідеальних, на перший погляд, сімейних життів.

Трейлери українською:

"Кредо вбивці"

Завдяки революційній технології, яка розблоковує його генетичну пам'ять, Каллум Лінч відтворює події із життя свого предка Aguilar, який жив в Іспанії у п’ятнадцятому столітті. Каллум усвідомлює, що є членом таємничого секретного товариства «Assassins», та накопичує неймовірні знання й навички, аби в наші дні протистояти могутній та жорстокій організації «Templar».

  • Постер

"Фантастичні звірі і де їх шукати"

Назва фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати» – це ще й назва книги, яку написав головний герой Ньют Скамандер. Він відомий дослідник і письменник, а підручники його авторства входять до обов'язкової програми Гоґвортсу, знаменитої школи магії. Події картини розгортаються в 1920-і роки в Нью-Йорку, за 70 років до того, як поріг всесвітньо відомої школи переступить Гаррі Поттер.

"Балерина"

Яскрава та захоплююча історія маленької дівчинки-сироти, яка мріє стати балериною. Задля цього вона приїздить до Парижу – міста, де збуваються мрії!

"Бебі Бос"

Існує безліч посібників, рекомендацій, порад по вихованню дітей. Але ось що робити, якщо дитина народилася з задатками самого в'їдливого начальника і бачить навколо себе тільки підлеглих - ледачих, безладних і бездарних?

"Людина у високому замку" 2 сезон

Коментарі5

Васанта

Цікаво, кому взбрело в голову вставити в трейлер дитячого мультику "Stuck In The Middle With You", яка безумовно асоціюється зі славнозвізною сценою відрізання вуха в "Скажених псах"...

Elfes

Не всім асоціюється... От я ще не встиг глянути псів)
Але так, то був тонкий троль.
З трейлерів (ЗВ, Кредо, Звірі) найбільше зацікавило все ж Кредо вбивці. Інші два виглядають неоднозначно. Або щось хороше, або епік фейл. Хоча трейлери то таке)

Васанта

Тоді вам треба бігом виправляти це непорозуміння))

А мені "Кредо" поки щось не дуже. Я просто згадую трейлери минулорічного "Макбета" і аж сумно стає. Однак, на мій потенційний перегляд це не впливає (надто багато цікавих мені осіб в проекті задіяно) та й відсутність очікувань може бути на краще.

Elfes

Знаю, знаю. Але спочатку Малголленд Драйв.
Я просто оцінив трейлери. І цей не був нудним. Гарна картинка, багато екшону, якраз для відпочинку.

Васанта

Зрозуміло, але я все ж сподіваюсь, що результат виявиться кращим за трейлери. Воно так і буде, хоча б тому, що в фільмі гратиме інша музика... Той же "Warcraft" мені зайшов великою мірою завдяки Джаваді, тут так само може бути.