Топ 10 найкращих фільмів за версією користувачів сайту КіноДжек

Огляд рейтингу найкращих фільмів на КіноДжеці. В цю публікацію увійшли 10 кращих фільмів за всю історію кінематографу, принаймні так вважають користувачі нашого порталу.

1. Втеча із Шоушенка

Кадр з фільму "Втеча із Шоушенка"

Цей фільм входить в топ кращих фільмів за версією багатьох світових рейтингів. У фільмі розповідається історія Енді Дюфрейна, в'язня, який відбуває покарання за подвійне вбивство у легендарному Шоушенку. Кажуть, що із цієї в'язниці неможливо втекти. Головний герой показує приклад терпіння, сміливості та винахідливості.

2. Володар перснів. Повернення короля

Кадр з фільму "Володар перснів: Повернення короля"

Володар Темряви Саурон направляє свої війська під стіни фортеці Мінас-Тіріт. Він вже відчуває запах перемоги, та малі хобіти невпинно продовжують прямувати до мордорської гори, аби розплавити перстень та покласти край злу. Хто переможе – Світло чи Темрява? Це остання частина трилогії про магічний Перстень та героїв-хобітів, які рятують Середзем’я.

3. Володар перснів: Дві вежі

Кадр з фільму "Володар перснів: Дві вежі"

Братство розпадається. Аби знищити Перстень Всевладдя, Фродо і Сем змушені довірити своє життя Голуму, який веде їх до брами Мордора. Саурону не до вподоби мирне життя, яке панує у Середзем’ї. Він знову збирає армію орків, плануючи чергову битву. Це друга частина трилогії про магічний Перстень та героїв-хобітів, які рятують Середзем’я.

4. Володар перснів: Хранителі Персня

Кадр з фільму "Володар перснів: Хранителі Персня"

Магічний перстень, що наділяє небаченою силою, колись належав темному володарю Середзем’я Саурону. Він хоче повернути собі владу над такими заманливими землями. Та перстень потрапляє до хобіта Фродо. Прикраса дозволяє володарювати лише зобов’язуючи служити злу. Врятувати світ можна лише знищивши перстень…

Так, так, так...як виявилось більшість користувачів нашого сайту є великими шанувальниками трилогії "Володар перснів", саме тому ця трилогія займає такі високі місця в рейтингу найкращих фільмів.

5. Джанґо вільний

Кадр з фільму "Джанґо вільний"

У «Дантиста» небезпечна професія – він професійний вбивця. Його жертви – особливо небезпечні злочинці. Звільнений ним раб Джанґо стає помічником у нелегкій справі – знищенні банди братів Біттл. За це «Дантист» обіцяє допомогти Джанґо знайти його дружину. Перед героями фільму постає вибір: врятувати життя друга чи власне.

6. Пірати Карибського моря: Прокляття «Чорної перлини»

Кадр з фільму "Пірати Карибського моря: Прокляття «Чорної перлини»"

«Чорна перлина» - корабель екстравагантного та авантюрного капітана Джека Горобця – потрапляє до рук капітана Барбосси. Разом із собою лиходій викрадає дочку губернатора портового містечка Елізабет Свонн. Джек Горобець разом з іншими сміливцями тримають курс на Острів Мертвих, де на них чекає розгадка таємниці страшного прокляття.

7. Матриця

Кадр з фільму "Матриця"

Герой фільму і не підозрював: все, що нас оточує - не більше, ніж ілюзія. Потрапивши у Матрицю він змушений вступити у боротьбу проти штучного інтелекту. Адже тільки обраному Нео під силу змінити врятувати цей світ та змінити його на краще.

8. Кримінальне чтиво

Кадр з фільму "Кримінальне чтиво"

Джуллс і Вінсент – двоє бандитів, які працюють на свого кримінального боса Марсаласа Уоллеса. Три яскраві історії – випадки із життя кожного з персонажів. Режисеру стрічки Квентіну Тарантіно вдалось об’єднати найвідоміших акторів сучасності та зробити свій фільм культовим.

9. Термінатор 2: Судний день

Кадр з фільму "Термінатор 2: Судний день"

Люди та машини продовжують боротьбу. Представника людської раси, який підніме її на боротьбу проти роботів, штучний інтелект намагатиметься знищити за допомогою надзвичайно потужного та сильного термінатора нового покоління. На іншому боці протистояння, буде перепрограмований застарілий. Хто із кіборгів переможе?

10. Думками навиворіт

Кадр з фільму "Думками навиворіт"

У мультфільмі розповідається про 11-річну школярку Райлі. Як у кожного з нас, її поведінку визначають п'ять базових емоцій: радість, страх, гнів, відраза і печаль. Емоції живуть у свідомості дівчинки і кожен день допомагають їй справлятися з проблемами, керуючи усіма її вчинками. До пори до часу емоції живуть дружно, але в певний момент всі емоції пересварилися...

Хочете більше фільмів? Це лише перша десятка, аби переглянути повний рейтинг найкращих фільмів перейдіть за наступним посиланням: Топ 100 найкращих фільмів.

Коментарі21

Elfes

Джанґо так і не подивився, але все інше цілком підходить для десятки. Хіба що Думками навиворіт занадто високо забрався)

Ігор

Обов'язково подивіться! Фільм заслужено займає таке високе місце в топі :)

rostyslawle

Звіяні вітром, Телефон, Лабіринт фавна, Чотири кімнати, Шалений Макс, Агенти АНКЛ, Небраска, Біжи, Лоло, Біжи!, Попіл та алмаз, Пропала грамота.

mercuriy_v

Дуже суперечливий топ.

Elfes

Що наоцінювали те і маємо)

Ігор

Ну так "за версією користувачів сайту КіноДжек" :)

Може десятка і суперечлива, проте сам топ 100 виглядає наче норм.

Васанта

Норм, норм) Навіть якщо і виникають якісь питання, то особисто я за Гела Гартлі в топі все пробачити готова :) Навіть якщо з часом він явно з нього вилетить.

Elfes

Це через мене) Коли ще багато фільмів не було оформлено я помилився... Оцінку анулювати не можна, от і вирішив не мінусувати)

Ігор

Так вже наче можна оцінки анулювати. Біля напису "Оцініть фільм" є маленька іконка, натиснувши на яку оцінка анулюється. Може тре якось більше виділити її...

Elfes

Цілком достатньо і цього.

Васанта

Так, я про це здогадалась :) Але все одно приємно було його там бачити, навіть якщо це помилка.
Але все добре закінчується, оцінки тепер можна видаляти, тож можете витурити "Довіру" з топу :)

Elfes

Мені не шкода, хай буде)

Васанта

Ахах)
То може подивіться якось, раптом зовсім не сподобається, а 10 стоїть :)

Elfes

Ви таку рекламу Гелу Гартлі зробили, що мені аж самому стало цікаво. Якщо не забуду, то подивлюсь)

Васанта

О, ні-ні. Це аж ніяк не реклама. В нього дивацькі фільми з доволі специфічним гумором, таке просто так не порекомендуєш :)
Але з усього, "Довіра" мабуть найбільш переглядабельний. Якщо всерйоз зацікавились, то ось трейлер https://www.youtube.com/watch?v=pIgv4Tvx3V0 (щоб дарма час не тратити, якщо таке не до вподоби).

Elfes

Дякую за трейлер, проте я їх майже ніколи не використовую для відбору фільмів. Для мене інформативніше постер (здалеку видно страшні трешаки), опис (одразу зрозуміло, чи хочеться мені це дивитись), оцінки (принаймні фільми з рейтингом нижчим за 6 рідко бувають чимось вартісним). Трейлери ж з однієї сторони майже нічого не розповідають, з іншої як сир у мишоловці (іноді напхані найкращими моментами).

Elfes

P.S. фільм настільки популярний, що його ще треба відкопати)

Elfes

Ну що ж. Подивився я цей фільм і він мені сподобався. Не думаю, що до кінця його зрозумів (частково через недостатнє знання англійської, але то таке. Особливо фінальний діалог щось не розібрав). Отож я його сприйняв як постійне змагання суворої реальності і комедійного перебільшення, яке підкреслює реальність і її проблеми. Взагалі фільм здивував, думав буде більш депресивним, а виявився доволі легким та веселим, хоча про саму історію цього сказати не можу. Фінал чимось нагадав The Graduate, проте якщо там його можна охарактеризувати як "Перемога! І що ми з нею будемо робити" (файна сцена, за яку можна одразу +1 до оцінки додавати), то в цьому фільмі одразу зрозуміло, що нічого хорошого там не буде. Можна було б залишити 10 балів, які я подарував наперед, проте фінал трохи все зіпсував. В принципі це було доволі передбачувано і все до того йшло (бо якщо є граната на початку фільму, то під кінець вона точно має вибухнути). Проте фільм створив настрій легкої комедії і все ж хотілося в кінці побачити перемогу комедії над реальність, проте все як завжди... (Ну майже, якщо не рахувати 100500 happy end фільмів)) Реальність перемогла і трохи все зіпсувала, тому 8/10. Щось таке...)

Васанта

Рада, що сподобалось) 8 - добра оцінка, я задоволена))
Взагалі, в Гартлі майже всі фільми такі - ніби серйозні (інколи навіть трагічні) події відбуваються, але подано все легко, з гумором (хоч і нестандартним). При цьому актори грають неначе беземоційно (жодного разу не бачила, щоб герой/героїня в його фільмі посміхнулись, не те щоб засміялись чи розплакались).

До речі, раз згадали про "Випускника". Смішно, що після нього в багатьох ромкомах/мелодрамах почали використовувати сцену з "не виходь за нього, вибери мене" на вінчаннях, але закінчуючи все геппі-ендом, викинувши саме фінальну сцену (в якій головна суть) і цим самим зробивши цей мотив клішованим та відірваним від життя.
А головна іронія у тому, що та сама реакція героїв ("і що ми з нею будемо робити") - випадкова. У акторів налякано-збентежений вигляд тому, що режисер перестарався з криками "смійтесь". Проте йому так сподобався результат, що він вирішив його залишити))

Elfes

Ще я хотів додати, що фільм доволі стрімко змінює напрямок, виглядає динамічно, хоч і розповідає події кількох днів зі звичайного життя. І головне не розтягнуто.

І як то треба було кричати, щоб довести акторів до такого стану?) Але все ж добре, що він залишив ту "випадкову" фінальну сцену.

Васанта

Так, цікаво було б глянути на те, як це відбувалось :)
Звісно, без неї було б зовсім не те.
Таке частенько буває, що випадкові чи імпровізовані сцени працюють краще, ніж написані у сценарії.