Гарлі Квін отримає власний фільм

Студія Warner Bros. розробляє фільм про Гарлі Квін.
Марґо Роббі, яка перевтілилась в лиходійку для фільму "Загін самогубців" не лише повернеться до цієї ролі у спін-офі, а й виступить продюсером стрічки.

Проте це не буде сольний фільм про Квін. Сюжет картини зосередиться на декількох героїнях і лиходійках DC. У зв'язку з проектом випливають імена Batgirl та Хижих птахів.

Згідно з джерелами THR, ідея фільму належить самій Марґо Роббі. Коли акторка отримала роль у "Загоні самогубців", то занурилась у світ коміксів, щоб якомога більше дізнатись про персонаж. Марґо настільки припали до душі жіночі персонажі DC, що вона підключила сценариста для розробки фільму та запропонувала проект Ворнерам, які вхопились за ідею.

Фільм про Гарлі Квін - безперечно потенційно успішний проект. Це найпопулярніший жіночий персонаж DC, комікси, іграшки та інший товар пов'язаний з лиходійкою є лідерами продажів.
Також Гарлі має певні спільні риси з Дедпулом (нігілістичні нахили, руйнування четвертої стіни та історії сповнені (моментами дещо дурнуватим) гумором), а шалений успіх останнього не може не вселяти ентузіазм в продюсерів.

Джерело: THR

_________________________________________________________________

Бонус:

Марґо Роббі в пародії на "Американського психопата":

Коментарі2

Ігор

Нормально так. В трейлері Марґо Роббі наче непогано грає Квін :)

Васанта

Так. Сподіваюсь вони на пару з Диво Жінкою розіб'ють прокляття жіночих супергероїв/лиходійок у кіно.