Майкл Б. Джордан і Люпіта Ніонго зіграють в "Чорній Пантері". Адам Драйвер попрацює з Стівеном Содербергом і Террі Ґілліамом. Гаель Гарсія Берналь одягне маску Зорро з майбутнього.

Режисер Раян Куґлер запросив свого улюбленця Майкла Б. Джордана знятися у "Чорній пантері".
Це буде їхній третій сумісний проект після "Кріду" і "Станції Фрутвейл".
Деталі ролі поки що не розголошуються, але ймовірно актор зіграє лиходія.

Лауреатка Оскару Люпіта Ніонго також веде переговори про участь в "Чорній пантері".
Відомо, що акторка претендує на роль любовного інтересу власне Пантери, з яким ми познайомились в фільмі "Перший месник: Громадянська війна".

Прем'єра фільму запланована на лютий 2018 року.

Джерело: THR, THR

____________________________________________________________________

Адам Драйвер додав одразу два проекти до своєї фільмографії.

Актор отримав роль у фільмі Стівена Содерберга "Щасливчик Лоґан"("Логан Лакі"). Також в зйомках задіяні: Ченнінґ Татум, Райлі Кіо і (за чутками) Сет МакФарлейн. Майкл Шеннон вибув з проекту, через несумісність графіків (нещодавно актор отримав роль людини-амфібії в наступному фільмі Гільєрмо дель Торо).

Це буде фільм про пограбування (Содерберг довів, що вони у нього непогано виходять). Сюжет розгорнеться навколо двох братів, які планують скоїти злочин під час перегонів NASCAR.

Крім того, Адам Драйвер приєднався до багатостраждального фільму Террі Ґілліама "Людина, що вбила Дон Кіхота".
Роль самого "Дон Кіхота" перекочувала до колеги-монтіпайтонівця Ґілліама, Майкла Пеліна.
Нагадаю, що раніше дві головні ролі в фільмі були закріплені за Джоном Гартом та Джеком О'Коннеллом, перед ними - за Робертом Дюваллем і Еваном Макґреґор, а ще раніше - за Жаном Рошфором і Джонні Деппом.

Також з'явився можливий опис фільму:

Колись Тобі був молодим сповненим ідей студентом-кінематографістом. Отож, він вирішив зняти кіноадаптацію історії про Дон Кіхота в красивому маленькому іспанському містечку.
Однак ці часи давно пройшли і зараз Тобі - зарозумілий рекламний агент, розпусний і пересичений. Гроші і блиск розбестили його.
Поки він у Іспанії закінчує зйомки рекламного ролику, йому приходиться мати справу з дружиною боса, складними погодними умовами і власним его. Саме тоді таємнича циганка з копією студентського фільму Тобі приходить до нього. Під впливом спогадів молодий чоловік вирішує піти на пошуки маленького містечка, де проходили зйомки фільму, проте з жахом дізнається, що його кінострічка стала результатом жахливих змін в поселенні. Анжеліка, невинна дівчина, стала повією, а старий чоловік, який грав Дон Кіхота, втратив глузд і став переконаним, що він насправді є "Лицарем сумного образу".
Низка нещасних випадків приводить до пожежі, яка може знищити містечко. Старий дурень рятує Тобі, якого розшукує поліція, вирішивши, що хлопець - його вірний зброєносець Санчо Панса. Разом вони вирушають на пошуки Дульсінеї.
Під час подорожі Тобі зустрінеться з демонами - справжніми та вигаданими, сучасними та середньовічними.
Дами будуть врятовані, поєдинки будуть завершені, велетні - убиті. Реальність і фантазія переплетуться у цій дивній подорожі, аж до примарного кінця.

Зйомки фільму мусять розпочатись восени, хоч стосовно цього проекту ніколи не можна бути впевненим.

Джерело: ThePlaylist

____________________________________________________________________

Гаель Гарсія Берналь зіграє футуристичну версію Зорро в фільмі Хонаса Куарона.
Події стрічки з короткою назвою "Z" розгорнуться в недалекому майбутньому. Це буде переосмислення класичної легенди про героя в масці.

Джерело: Deadline

Коментарі0

Залишіть перший відгук.