Нові трейлери: "Наближаючись до невідомого", "Тюльпанова лихоманка", "Дуель" та інше

"Наближаючись до невідомого"

"Марсіянин" без Марсу з Марком Стронґом замість Метта Деймона.
А якщо серйозно, то фільмів про космос забагато не буває.

"Тюльпанова лихоманка"

Мелодрама в історичній обгортці від Джастіна Чедвіка та Тома Стоппарда з досить переконливим акторським складом: Крістоф Вальц (який щоправда ніяк не відійде від образу Ганса Ланди), Алісія Вікандер, Дейн ДеХаан, Джек О'Коннел, Джуді Денч та інші.

"Дуель"

Вестерн з Ліамом Гемсвортом і Вуді Гаррельсоном в головних ролях.

Трейлери українською мовою:

"Рівень чорного"

50-річчя стає початком складного етапу в житті весільного фотографа Кості. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей у його житті не так уже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга — стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на котрих він молодий і щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це звичайна рутина.

"Дім дивних дітей міс Сапсан"

Після смерті коханого дідуся Джейк отримує від нього листа з ключами до таємниці, яка поєднує різні світи та епохи. Відтак, хлопчик потрапляє до таємничого місця, відомого як «Дім дивних дітей». Таємничість та небезпека посилюються, коли Джейк знайомиться з мешканцями цього «Дому» та дізнається про їхні особливі можливості… та могутніх ворогів. Нарешті Джейк усвідомлює, що лише його власні «особливі якості» можуть врятувати його нових друзів.

"Чудова сімка"

Група відважних вояків стає на захист маленького селища, яке тероризує кривава банда. У кожного з них за плечима своя історія і свій унікальний стиль бою - хтось добре володіє кулаками, а хтось - гострим словом і хитрістю. Разом вони дадуть відсіч найлютішим бандитам Дикого Заходу. По конях!

"Сосискова вечірка"

Комедійний мультфільм з рейтингом R від Сета Роґена.
Після того як компанія харчових продуктів дізнається правду про своє призначення та дивом уникнувши кривавої різанини, сосиска, булочка для хот-доґу, пончик та буріто вирішують попередити продукти з супермаркету щодо їхньої долі.

"Підірвати Гітлера"

Усього 13 хвилин не вистачило теслі Георгу Ельзеру, аби змінити хід світової історії. 8 листопада 1939 року в мюнхенській пивній «Бюргербройкеллер», де Гітлер щороку в річницю «Пивного путчу» виступав перед ветеранами Націонал-соціалістичної робочої партії Німеччини, Ельзер вмонтував саморобний вибуховий пристрій з годинниковим механізмом в колону, перед якою зазвичай встановлювали трибуну для вождя.

"Бен-Гур"

Історія Бен-Гура, нащадка знатного іудейського роду, який був зраджений своїм кращим другом-римлянином. Провівши багато років у рабстві на римських галерах, Бен-Гур в результаті отримує можливість повернутися на батьківщину і помститися кривдникові.

"Леґо Фільм: Бетмен"

Коментарі0

Залишіть перший відгук.