Нові трейлери: "War dogs", "Свята", "Тарзан", "Висотка" та інше

Опис зображення

"War dogs"*

Режисер - Тодд Філліпс (трилогія "Похмілля у Вегасі").
В головних ролях - Джона Гілл та Майлз Теллер.
Заснований на реальних подіях, фільм розповідає про двох двадцяти-з-чимось-річних юнаків, які уклали 300-мільйонний контракт з Пентагоном на постачання зброї для армії Афганістану.

*War dogs (пси війни) - люди, які заробляють на війні, жодного разу не ступивши ногою на територію військовий дій.

"Свята"

Хоррор альманах, від Кевіна Сміта та інших (мало кому відомих) режисерів.

"Останні дні у пустелі"

Еван МакҐрегор грає Христа (і Диявола) в фільмі оператором якого є трикратний лауреат оскара Еммануель Любецки.

Трейлери українською мовою:

"Дитина Бріджит Джонс"

Рене Зеллвеґер повернулась до ролі пришелепкуватої Бріджит Джонс, яка завагітніла, але не знає хто батько - Марк Дарсі (Колін Ферт) чи Джек Квант (Патрік Демпсі).

"Легенда про Тарзана"

Джон Клейтон III відомий на весь світ, як знаменитий Тарзан. Через роки після того, як він пристосувався до лондонського суспільству, королева Вікторія доручає йому з'ясувати, що відбувається в Конго. Тарзан об'єднується з колишнім найманцем на ім'я Джордж Вашингтон Вільямс, щоб врятувати Конго від жорстокого воєначальника, контролюючого велику алмазодобувну копальню.

"Кубо і легенда самурая"

Епічна анімаційна пригода розпочинається в оповитій таємницею японській провінції: розумний і відважний Кубо живе звичайним життям, не підозрюючи, що він спадкоємець славного роду самураїв. Духи помсти, які з’являються мов грім серед неба, змушують юного бійця кинути виклик долі. З допомогою досвідчених Хранителів – Мавпи і Жука – хлопець будь-що має розгадати таємницю власної спадщини і виконати своє призначення.

"Висотка"

Лондон, 1975 рік. Молодий лікар Роберт Ленг переїжджає до нового висотного будинку. Його зацікавив спосіб життя замкнутої спільноти, що мешкає в розкішних умовах. Творець, архітектор Ентоні Роял, також знаходиться серед мешканців висотки. Лікар селиться на 25-му поверсі. Роберт Ленг відкриває для себе складний світ відносин спільноти і заводить стосунки із помічницею архітектора - Шарлоттою. Всі в будинку поглинені дивним суперництвом. І Ленг незабаром теж втягується в гру. Але намагаючись знайти своє становище в суспільстві, лікар втрачає психічне здоров'я.

Коментарі0

Залишіть перший відгук.