Нові трейлери: "Аліса в Задзеркаллі", "Спецвипуск опівночі", "Співай" та інше

Опис зображення

"Аліса в Задзеркаллі"

Побувавши в країні чудес, Аліса була впевнена, що тепер її нічим не здивувати, але попереду на неї чекала не менше захоплива подорож. Ступивши через дзеркало, вона потрапила в Задзеркалля. Тут весь світ являє собою величезну шахівницю, на якій вона всього лиш крихітний пішак.
Новий трейлер до фільму (під кавер на пісню Jefferson Airplane "White Rabbit" у виконанні Pink):

"Спецвипуск опівночі"

Новий фільм Джеффа Ніколса ("Укриття", "Мад") .
Фільм розповідає про хлопчика з надприродними силами та його батька, який намагається захистити сина від переслідування з боку уряду. Батько ризикує усім, щоб допомогти сину виконати його призначення. Це може змінити світ назавжди.

"Співай"

Мультфільм, від творців "Нікчемного я", про коалу, яка вирішила влаштувати співочий конкурс. З огляду на коментарі під відео на YouTube, всіх уже дістали мультфільми такого штибу.

"День взяття Бастилії"

Колишній агент ЦРУ (Ідріс Ельба) і талановитий кишеньковий злодій (зірка "Гри престолів" Річард Медден) об'єднуються для викриття масштабної злочинної змови.
Можна наочно побачити, яким би міг бути Ідріс Ельба в ролі Джеймса Бонда.

"Голограма для короля"

Новий фільм Тома Тиквера з Томом Генксом в головній ролі.
Американський бізнесмен відправляється в Саудівську Аравію, щоб продати свою ідею заможному монарху, і таким чином виправити свої попередні невдачі.
Трейлер поки що лише німецькою мовою.

Коментарі4

Ігор

Чомусь згадав про Альфа коли читав опис до фільму "Спецвипуск опівночі" :)

P.S. можливо краще доповнити заголовок кількома назвами фільмів?

Васанта

Альфа згадати ніколи зайвим не буде :)
Але якщо серйозно, ви дивились "Мад" чи "Укриття"? Як на мене, Ніколс - один з найперспективніших молодих режисерів.

P.S. Зроблено :)

Ігор

Укриття дивився, фільм доволі непоганий, але "вау" ефекту не було.

Не знаю наскільки він перспективний, проте сюжет до фільму "Спецвипуск опівночі" виглядає занадто заїждженим. Думаю йому тре добряче постаратись аби надати фільму якоїсь родзинки )

Васанта

Взагалі не розумію, який "вау" ефект може бути в такому фільмі. Його атмосфера така напружено-тягуча, що це скоріше антипод "вау"-фільмів.

Що ж до сюжету "Спецвипуску", то часи оригінальних ідей давно пройшли, але це не заважає крутити всім відомі сюжетні лінії мов кубик Рубіка, складаючи нові комбінації.
Та й наскільки я розумію, жанр фільму (наукова фантастика) - це лише обгортка для психологічної драми.
Очевидно, що я не можу стверджувати, що цей фільм буде хорошим. Ну, тобто я впевнена, що він мені сподобається, але у мене взагалі специфічний смак :)
Можу назвати одну залізну причину, чому його варто подивитись будь-кому - чудові актори: Майкл Шеннон, Джоель Едгертон, Кірстен Данст, Адам Драйвер, Сем Шеппард.
Та й на Берлінале його здається тепло прийняли.