КіноДжек оновився

Невелика зміна дизайну перетворилась в повний перезапуск проекту. Так багато було змінено, що не хочу томити вас довгими та скучними текстами, а пропоную просто озирнутись довкола.

Коментарі52

Ігор

Якщо у вас виникли якісь складнощі чи знайшли помилку на сайті, залиште коментар тут, або напишіть будь ласка на цю адреса: kinojackua@gmail.com

Сергій

Тепер взагалі неможлио побачити, коли хтось написав нову рецензію на фільм? Чудово

Ігор

Добрий вечір, Сергій! Так вже вийшло, що деякі речі не встиг зробити, в майбутньому спробую усунути цей недолік.

glib.kozub

Приємно читати, що робота іде. До речі, я зареєструвався ще на старті проекту і забув про нього (у наш то час гігантських інформаційних потоків). Але електронний лист нагадав мені про ваше існування). Перші враження від дизайну - це легкість, м*якість, сучасність. Не перевантажений інтерфейс. Візуально приємно, будемо знайомитися із сайтом ближче)

Ігор

Дякую за такий теплий відгук. Саме для цього ми і стараємось щоб ви не забували про наше існування :)

Васанта

Є питання. У вкладці "редагування" з'явились правки "нова особа", але деякі з них уже є на сайті, при затверджені цих правок будуть додаватись дублікати чи переклад імен українською на існуючі сторінки? І у світлі цього (та й взагалі) варто було б повернути кнопку "видалити правку" (чи вона є, а у мене її просто не видно?)
А так, наче ніщо око не ріже. Уже помітила позитивні зміни. Мабуть є і негативні, але поки що нічого суттєвого. Буду випробовувати далі.
P.S Хтось (користувач Сергій?) активно проявляє свою позицію щодо фільму 50 відтінків сірого http://kinojack.com/titles/183821-fifty-shades-of-grey. Можливо варто щось з цим зробити?

гупало

+ до видалення правки

Ігор

Васанта, дякую за Ваш відгук. Мені дуже приємно що ви помітили позитивні зміни :)

Дійсно зараз є багато недоліків, проте більшість з них буде виправлено в наступних версіях.

Ви вже встигли оцінити нові публікації? Здебільшого старався для Вас, оскільки відтепер можна додавати короткі новини :)

Васанта

Я так і зрозуміла, що наприклад нижче згадана проблема з картинками - тимчасовий баг, тому й не стала згадувати.
Позитивні зміни, хоч і не кардинальні, але як то кажуть "диявол ховається у деталях". Сподобалось, що на сторінках особистостей видно мої оцінки до фільмів (їх відсутність на тому ж imdb - одна з основних моїх претензій до сайту), також, що для сповіщень тепер є окрема сторінка, так значно зручніше. Сторінка профілю стала більш заповнена. Ще подобається, що тепер видно перегляди публікацій, можливо тепер зникне відчуття, що пишеш "в порожнечу" :)

Нові публікації ще не встигла оцінити, але приємно за турботу :D Тепер точно повернусь до написання новин.

Сергій

Краще не треба

Васанта

Ахах) Ви таки кумедний.

Ігор

До речі, Ви вже встигли оцінити нову мобільну версію? :)

Васанта

Ні, але подивлюсь)

Сергій

Фігове вкладення коментів у мобільній версії. Маю на увазі, зміщення неправильне відносно головного комента. Можу скинути скрін на мило, якщо не зрозуміло

Ігор

Для мобільної версії я зменшив відступи щоб коментарі 4-5 рівнів вкладеності мали місце, але принаймні вони повинні виглядати нормально. Якщо у вас не так, надішліть будь ласка скрін. Дякую.

гупало

- на сторінці редагувань не відображаються картинки і попередній перегляд трейлерів
- банер, що відображається з правої сторони, не зовсім доречний для авторизованих користувачів :)
- наостанок побажання - на сторінці "Все кіно" було б круто вдосконалити фільтр. наприклад, вказати діапазон випуску стрічки, а не конкретні роки. сортування теж було б доречним :)

Ігор

Добрий вечір, гупало! Дякую за ваш відгук і пропозиції. Стосовно редагувань, зроблю все можливе аби виправити ці недоліки найближчим часом.

rostyslawle

Де рецензії, де все?

Ігор

Якщо ви про список з останніми рецензіями, то сьогодні вже повернув. :)

vasanik119

Чому є може бути тільки один постер до фільму?

Ant

Нарешті я дібрався до відгуку про редизайн.

Спершу хочеться відмітити, що сайт став помітно приємнішим, але я все ж звик до старого сайту(олдфаг). Але зміни завжди накраще.

З плюсів хочеться відмітити:
-сторінки фільмів тепер виглядають набагато краще та не так блікло
-мій профіль збільшився і тепер добре, що видно всі твої публікації(мені наприклад приємно подивитися на все, що я написав), оцінки та відгуки на фільми
-погоджусь з Васантою, що досить добре, що з'явились скільки переглядів у публікацій(мені як більше людині, яка пише публікації досить приємно бачити скільки стаття має переглядів, одне було б добре, якщо саме твої перегляди не рахувало, ну звісно ж якщо це можливо)
-також круто, що тепер відео можна переглянути на сайті

До мінусів:
-шаблони до публікацій тепер не видно, і при появленні нових публікацій зразу не можна побачити, те що з'явилось
-на головній шапці сайту пише Поплулярне зараз(просто ну не дуже круто виглядає, я не кажу, що я не допускаю якихось помилок, але не досить круто виглядає)

А взагалі круто, що сайт розвивається. Бажаю щастя і майбутніх покращень сайту)

Ігор

Зміню заголовок "Популярне зараз" на будь який, який ви запропонуєте :)

Васанта

Малось на увазі, що там зараз одруківка - ПопЛулярне зараз.

Ви мені тоді не відповіли, але я уже сама побачила, що "нові особи" додаються дубльовані. Тому потрібно обов'язково повернути кнопку "видалити власну правку" чи хоча б Вам особисто повидаляти з "редагування" такі правки.

Ігор

Зараз якраз працюю над видаленням власних правок. В наступному оновленні очікуйте на цю функцію :)

Васанта

Добре.
О, і ще одне. Наскільки я розумію, у публікаціях тепер відсутні "обкладинки", що висвічувались на головній. В старих публікаціях вони збереглись, а при створенні нових - такої функції немає.
Так і надалі буде?
Я звісно розумію, мінімалізм і все таке, але це вже якось депресивно...

Ігор

Обкладинки відображаються тільки до популярних публікацій. Також в популярних публікацій заголовок виділено жирним шрифт.

Зараз старі публікації мають обкладинку через те що система думає що вони популярні (мають велику кількість переглядів, коментарів...). Це повинно змінитись коли нові публікації витиснуть старих з списку :)

Обкладинки не додаються вручну. Перше зображення в публікації і буде її обкладинкою.

Мінімалізм :)

Ігор

Як і обіцяв, додав кнопку для видалення власних правок :)

Васанта

Чудово, дякую

vasanik119

1. Блін додати фільм тут реально нереально, дуже довго цей процес проходить, + редагування чого не зробити навпаки нове зверху?
2. Де правила додавання та що за рівні до яких невистачає балів - що воно дає, 3. Навіщо інформація з правої сторони завантажуеться вже для зареєстрованих, 4. невистачає в розділі незабаром дат коли саме виходить на велику екрани той чи інший фільм, теж саме і про розділ зараз у кіно
5. Нажаль дизайн мені не сподобався дуже багато білого кольору очі швидку втомлюються
6. Було б непогано мати свій плеей для вітворювання відео з сайту не переходячи на ютуб з їх рекламою (крім випадку якщо сайт не отримуе з цього якийсь заробіток)
7. Реально проект дуже молодий і мені як користувачу не зрозуміло що це буде у майбутньому
8. Відсутня можливість кожному фільму мати більше ніж один постер, я також розумію що обмежена кількість на кадри з фільму

Маю надію що не образив нікого із авторів проекту...

Васанта

Я хоч і не автор, але можу відповісти на декотрі з пунктів.
1, 2. Раніше нові правки були зверху, а старі знизу, але тоді останні не приймались узагалі.
Рівні фактично означають "рівень довіри", чим він вищий - тим простіше редагувати сторінки. Після певного рівня частина правок приймаються одразу, оминаючи сторінку "редагування". Бали нараховуються за прийняті правки, оцінені фільми та створення публікації. (Ще здається за рецензій, але не впевнена).
Але не можу не погодитись, що останнім часом, коли правок стало надто багато, вони почали застоюватись (а ще дається взнаки зникнення користувача Elfes). Можливо, варто було б замінити "показати більше" на звичайні сторінки. Або додати приховування правок, за які уже проголосував, як колись хтось пропонував.
3. Мені взагалі здається, що те місце можна використати більш раціонально.
4. Раніше дати були, тому думаю незабаром їх повернуть. Сама хотіла про це написати.
5. Не знаю, чи складно це втілити технічно, але можна було б додати кнопку "день/ніч", щоб кожен міг вибрати колір оформлення.
6. Встановіть ADBlock і позбудетесь надокучливої реклами :)
7. Тут нічого сказати не можу, сама не знаю.
8. Підтримую. Наприклад можна додати кнопку подібну до "Вся знімальна група", що відкриватиме окрему сторінку з усіма відео, кадрами, постерами, промо і т.п.

Elfes

Вони застоювались ще до мого зникнення. Там було вже зо три сотні, якщо не більше. А зараз бачу подвоїлося.
Це я пропонував (ну і далі пропоную) проголосовані правки приховувати.

Ігор

Вони подвоїлися оскільки раніше нові фільми і особи розглядалися мною особисто, тепер запити на створення нових фільмів перейшли до правок.

Васанта

Ну ось, пропозиція не втратила своєї актуальності.

Elfes

Отже я повернувся і от якраз давно обіцяний редизайн. Думаю треба і собі щось написати)
Головна сторінка раніше була більш інформативною, ніж зараз. Тоді можна було одразу глянути що нового в кінотеатрах (і при цьому не робити зайвих переходів по сайту), останні публікації, фільми до яких написали рецензії... І найголовніше це було компактно. Ця компактність додавала "легкості" сайту.
Я ще не тестував публікації, але все так, як воно виглядає на перший погляд, то це погано. Сподіваюсь як і раніше під їх створення виділено окрему сторінку? А то не хочеться створювати тестову публікацію щоб тільки подивитись)
Кількість голосів за правки це добре. Можна хоч глянути де робиш помилки і зробити якісь висновки. Але раніше я хоч бачив за яку проголосував, а за яку ще не встиг. Все ще актуально "сховати" проголосовані. Чи хоча б підсвічувати кнопку зеленим/червоним. Ну і звісно де видалення, якого я так активно добивався, отримав і знову втратив?)
Якщо не помиляюсь раніше дизайн був розрахований на ширину, тепер же доводиться гортати донизу довгу сторінку. Це мені не дуже подобається. Приємніше бачити якомога більше інформації одразу. Особливо це стосується головної сторінки. Десь навіть читав, що все найцінніше має вміщуватися в перші 800px висоти (з числом міг помилитись, але суть зрозуміла). Це добре реалізовано на сторінці фільму, але не на головній.
Знову таки список всіх акторів на іншій сторінці... Знову зайві завантаження. Все ж краще розгортати, як раніше було. Ну і через вузький центр знову довгий список донизу.
Все ще немає кількості голосів біля оцінки за фільм. Все ж цікаво скільки людей проголосувало.
Банер з саморекламою праворуч це я взагалі не знаю навіщо... Краще пошук вже кинути під меню, щоб його не шукати довго + буде їздити по сторінці як і меню. А ширину що вивільнилась використати в корисних цілях, наприклад збільшити ширину центру. Ну чи хоча б повісити останні рецензії, чи фільми які зараз у кінотеатрах. Чи на крайній випадок мінічат якийсь)
Не бачу подібних фільмів. Воно звичайно працювало не найкращим чином, але якщо хоч показувало інші фільми серії, то вже було корисним.
Зробити сторінку "про сайт" де написати основну інформацію і відповіді на питання які виникають. Типу "що дає рівень?" чи "за що дають бали і в яких кількостях". Ну і кілька слів про редагування, публікації і т.д.
Тепер про хороше.
В налаштуваннях все нормально.
Профіль виглядає як треба, а не як раніше.
Сповіщення... Нарешті. Я таки дочекався) Єдине прохання якось виділити прийняті/відхилені правки, а не тільки нові повідомлення. Це не критично, просто якщо прийде пачка в 50 сповіщень буде простіше відсортувати потрібні. Можна або кольором виділяти, або зробити перемикач які сповіщення показати. А ось це більш важливе. Обов’язково виділити сповіщення про відповідь у публікації.
Нарешті з’вилася подоба складного пошуку, але все ще недостатньо. Замало полів. Проте зараз можна знайти фільми за країною чи режисером просто натиснувши на потрібне в описі фільму і це дуже добре.
Сподобалась сторінка актора. Зручно дивитись інформацію.
P.S. Якщо треба пояснити щось з цих довгих роздумів, то скажіть)

Elfes

*Забув. Все ще не бачу приватних повідомлень і редагування чи хоча б видалення власних коментарів.

Ігор

Довелось відмовитись від широкого дизайну, через короткі публікації та мобільну версію.

Більшість вашої критики доречна, будемо впроваджувати потроху ;)

p.s. з поверненням, радий вас знову бачити :)

Elfes

Мені здалося, що правки з трьома полями (Назва персонажа, примітка, особа) не голосуються... Я зустрів одну таку з нулем голосів, натиснув і нічого не змінилося. А от правка нижче на два поля нормально працює.
Може тим хто сидить з телефону і добре, але мені з 1600х900 воно якось не дуже. Тільки відступи праворуч і ліворуч ледве не третина корисного місця, а до цього ще додати меню та блок праворуч...

Elfes

*в деяких правках з двома полями та ж проблема. +1 зробити неможливо, а от -1 можна. І воно так зависає на нулі, або йде в мінус.

Ігор

Дякую. Гляну на ці правки.

Elfes

Дякую за швидку реакцію. Тепер правки приймати легше. Також підтвердився мій здогад, що я описав вище. Деякі проголосовані правки залишаються з нулем голосів "за".
Також є ідея як відмічати прийняті та відхилені правки. Просто іконку олівця фарбувати у червоний/зелений. Або створити два різних малюнка, проте бажано різних кольорів, щоб здалеку було видно.
А от відповідь в публікації все ж краще виділяти фоновим кольором, як от нові сповіщення.
Я нарешті зрозумів) Набрид спам нових акторів від мене і тепер це теж загальнодоступна правка?)
Тепер би ще згадати до якого фільму я хотів додати того чи іншого...
Окрема подяка за можливість видаляти власні правки. А також тепер я можу поскаржитись сам на себе)
Склалося враження, що відхилені правки не потрапляють у сповіщення. Ну я не вірю, що жодної моєї правки не відхилили. Здається сам навіть кілька відправив на смітник. Але жодного сповіщення.

Васанта

До речі, про нових акторів. Дуже багато з відправлених заявок уже є на сайті, тому було б добре повидаляти їх (я своїми уже зайнялась), тому що за них голосують, а в результаті створюються дублікати.

Elfes

Ох, це ж кілька сотень другорядних нікому не потрібних акторів треба перевірити) Може краще їм ім’я змінювати на тих кого ще не вистачає?)

Васанта

Я так планувала робити з тими дублікатами, які уже з'явились. А от з іншими проблема в тому, що вони уже замінусовані і будуть довго висіти в редагуванні.
Взагалі, ви можете сміливо видаляти ті правки, в яких є по 2 мінуси.

Elfes

Я цим якраз і займаюся. Правда ще перевіряю на наявність перекладу. А от потім займуся власною армією клонів)
Дякую, що повідомили, а то армія клонів розрослася би ще більше.

Васанта

Ще щодо правок. Коли додаються особи до фільмів, не зрозуміло чи то режисер, чи сценарист і т.д. (тільки акторів відрізнити можна). Варто повернути підписи, раніше ж вони були.

Також трохи дивна система прийому/відхилення правок. Наприклад, опис до фільму "Гола правда" уже бозна-скільки висить з 9(!) голосами за і всього одним проти, а правки з голосами 3 до 2 одразу приймаються.

гупало

згадав ще один момент - вертикальна орієнтація кадрів наразі не підтримується. тобто кадри завжди відображаються у горизонтальному положенні. щось плануєте з тим робити?

Elfes

Здається всіх своїх клонів з правок прибрав. Тепер залишилось розібратися з армією клонів)

Elfes

Приблизно 126. Якщо комусь треба швидко додати пачку нових акторів, то киньте мені список.

mercuriy_v

Не ставляться лайки чи дизлайки на рецензії.

Ігор

Вже виправив :)

А. В.

Творця, якщо то людина чутлива і ніжна, прошу пройти далі по екрану: пише деспот,тиран і сатрап. Втілення ідеї сайту довгоочікуване, дизайн справляє приємне враження... Як і враження самої юшки від борщу: і смачно, і добре, але щоб наїстись - іди гугли по кухні далі. Варіанти того,що бажано ввести на сайті:
1. Профіль: можливість додавати користувачів у власну адресну книгу, писати повідомлення у відповідь та обирючи пункти із тоі ж книги, написані рецензії відображати у вигляді піктограм списку під коротк. інфо про користувача, пов'язування профілю за бажанням із відпов. сторінку соцмереж/толоки тощо (достатньо іконки сайту і клікабельної П.І.П-и)
2. Хот-дог... Де на сайті можна, не зламавши очі, знайти актуальні прем'єри + список статтей по них, а ще і календар приблизних чергувань тих відеотворінь, там мир, спокій і щастя) якщо додати сюди стрічку погоди та кіноафіші з цінами - відвідувачі будуть постійно.
3. Фільми. Пропоную таку жесть,як додати у сторінки посилання на толоку і джерела. Далі, було б зовсім прекрасно, в екранізаціях приєднати піддон з книгою/коміксом/статтею про реальну подію чи біографію. Оформлена під сторінку в енциклопедії стаття із: хто, коли, сюжет,персони/-ажі... Це уже суттєво допомагає. Далі, цікаві факти про фільм чи знімальний процес.
Поки у розділі бракує і фотоальбому по фільму. Окремо відео, зйомки,кадри і постери. Було б чудово, якби і гіфки працювали. Стрічка нагород. Жанри, к-сть Д, бюджет і топ. Музичний супровід, костюми,локація зйомок,студія.
4. Стаття.
Теги. Розділ статей н технічні (процес, кастинг,ефекти,студії тощо), релізу і нагород, фан-арт і відгуків про ефект від перегляду. Такими букетами буде зручніше садити усі ці словесні квіти по-під віконце власне фільму. Лічильник перегляду сторінки/днів до екранізації/редагувань - добре виглядає на сторінці фільму. Статті про фільм і внутрішні щодо питань самого сайту треба розділити.
Офрмленню бракує стилю.
5. Акториі Ко. Актор: фото в житті,П.І тощо, дати народження, фільмографія у формі таблиці, де іконка -фото в образі,підпис із назви фільми,персонажу,дати...посилання на твітт. Режисери та компанія... Та фактично, те ж: шапка,іконки фільмів афіш,костюмів,спецефектів... Розкішно,якщо під фото обличчя персони помістити ділянку з фото автографу.

Як художник,можу з чимось допомагати.

Elfes

Я не творець, але скажу кілька слів. Реалізація всього цього потребує часу. Деякі ідеї хороші аж до моменту "а хто це все буде заповнювати". Асоціація з Толокою звісно прекрасно, але це піратський ресурс і думаю серйозно нашкодить сайту.