КіноДжек відтепер онлайн

Вітаю вас, читачі цих рядків. Прийшов час коли я маю змогу показати те, над чим працював останні півроку, а саме україномовний каталог фільмів КіноДжек. Основна мета проекту - це об'єднання українських кіноманів в спільноту, в якій кожен зможе ділитись рецензіями, висловлювати свої враження від фільмів та писати цікаві публікації.

Створюючи цей сайт я дотримувався принципу, що спільнота повинна бути максимально відкрита учасникам. Дозвольте мені в декількох абзацах розповісти чим саме КіноДжек відрізняється від інших закордонних аналогів.

Фільми та система правок

Звичайно, що ядром кожного сайту присвяченого кінематографу є сторінки фільмів та людей, залучених до створення цих фільмів. Цей сайт не виняток. Окрім детальних сторінок до фільмів, на сайті діє система правок. Наприклад, користувачеві не подобається обкладинка до фільму, або обкладинка відсутня і користувач хоче добавити її, для цього користувач може перейти на сторінку редагування і створити запит на зміну обкладинки. Створений запит з'являється у розділі правок де користувачі вирішуватимуть чи примати її чи ні.

Публікації користувачів

Що ж це за спільнота де користувачі не можуть обмінюватись інформацією стосовно улюблених фільмів чи акторів? КіноДжек дає змогу кожному учаснику спільноти створювати власні публікації та спілкуватися з читачами за допомогою коментарів.

Схожі фільми

На сторінці фільмів є блок схожих фільмів, який допоможе вам з вибором кінострічок. Оскільки це пробна версія алгоритму, то трапляються як більш менш пристойні рекомендації (наприклад: 28 днів потому), так і не дуже. Схожі фільми підбиратимуться краще зі збільшенням загальної кількості оцінок.

Є і недоліки, наприклад зараз в базі близько 260 тис. фільмів і більшість з них ще не мають української назви, опис, тощо. Цю проблему не можна вирішити за день, проте з активною спільнотою сторінки фільмів та акторів які ще не локалізовано, траплятимуться все рідше.

Загалом це перший "політ" Джека. Щось вже зроблено, а щось ще тільки заплановано. Я не думаю, що кількість доступних функцій мають велике значення. Найбільш важливими є учасники, адже вони робитимуть сайт цікавим.

P.S. Одразу відповім на питання, чому саме КіноДжек? Все просто, "кіно" - тому, що сайт присвячений кінематографу, ну а "Джек" це лише американське ім'я, адже саме Америка утримує лідерство в кіноіндустрії. Плюс до всього, є купа прикольних персонажів з таким іменем, наприклад Джек Горобець, кенгуру Джек, ну і тепер вже лелека Джек :)

P.S.S. Не всім пернатим подобається коли їх гладять, проте Джек буде в захваті якщо ви розповісте про нього своїм друзям.

Коментарі117

Ігор

До речі, оскільки система приватних повідомлень ще не реалізована, то довелось зареєструвати електронну адресу куди ви можете надсилати знайдені помилки, пропозиції, тощо.

Адреса: kinojackua@gmail.com

Ігор

Якщо набереться достатньо людей готових писати публікації, пропоную розділитися і заснувати рубрики, наприклад:
- щотижневі дайджести цікавих новин про фільми та серіали;
- добірки кращих фільмів певної категорії, наприклад "10 фільмів жахів які не варто дивитись на одинці", "7 фільмів які змусять плакати зі сміху" і так далі..
- історії персонажів, наприклад "Як створювали Чужих", "Хто такий Джек Горобець"...
- огляд касових зборів;
- огляд фільмів які виходять на екрани кінотеатрів;
- цікаві та маловідомі факти про фільми;
- кіноляпи;
- професійні публікації, наприклад про те як робляться спецефекти...

Kaserinaa

Чудова ідея, готую публікацію топ п'ятірки, гадаю завтра опублікую.

Ігор

Чудово! Чекатимемо )

mercuriy_v

Є декілька питань - побажань:
1 - при додаванні інформації можна додавати лише те, що є у списку, чи нове також? Бо в мене додати нове щось не виходить. (наприклад нові жанри, чи студії)
2 - можливо в публікації слід додати теги?
3 - до опису можна було б додати країну виробника стрічки. (я ще і маленький прапор країни поруч)

Ігор

Дякую за питання. Відповім по пунктах:
1. Дійсно, поки можна додавати лише запропоновані жанри та компанії. В майбутньому планую навести лад з цими списками: перекласти, де потрібно згрупувати (наприклад "Пригодницькій фільм" та "Пригоди"), видалити однакові елементи.
2. А чи варто додавати теги? Я просто думав додавати фільми, про які йдеться в публікації, а потім показувати ці публікації на сторінках вказаних фільмів.
3. Думаю, це зроблю найближчим часом.

mercuriy_v

1 Так, там треба наводити лад. + якщо планується у майбутньому зробити пошук стрічок за заданими параметрами (жанр, рік, країна...) то треба буде дуже виважено підходити до проставляння жанру. Зробити 2 -3 основних, а далі додаткові. Щоб не фільтрувало аби що. Ну то на мою думку.)
2 Ну можливо не теги, а запровадити рубрики якісь. Як Ви писали вище - добірки, топи, касові збори... А якщо вже стрічка там зустрічається, то показувати ці публікації на їхній сторінці, як Ви і думали. Просто коли публікацій набереться багацько, так їх буде легше фільтрувати по темі ніж бігати по сторінкам фільмів.
3 Це добре. Я завжди дивлюся на країну виробника, думаю є ще люди яким це буде цікаво. + маленькі картинки прапорів можуть розбавити текст. Їх можна взяти наприклад [тут](http://www.passion4fm.com/football-manager-national-flags/)

mercuriy_v

І ще можна ще прикрутити можливість редагувати коментарі)

Ігор

Так, редагування коментарів теж потрібно, але вже набрався задач як собака бліх, тому не думаю що це буде найближчим часом.

Зараз здебільшого зосереджений на налагодженні поточного функціоналу і паралельно займаюсь наповненням сайту. В завтра думаю теж публікацію опублікую :)

До речі, дякую що ви приймаєте участь в наповненні сайту, це дозволяє мені приділити трохи більше часу розробці.

mercuriy_v

Ще декілька пропозицій:
1 До опису фільму додати композитора
2 До опису фільму додати слоган
3 До опису фільму додати бюджет. Збори мабуть буде важче додати, бо вони змінюються постійно
4 До опису людини після дати народження додати вік - наприклад - 12 жовтня 1968 (46 років)
5 До опису людини додати місце народження

6 Якщо можливо прикручувати до фільмів оцінки з imdb, rotten tomatoes, metacritic і можливо навіть кінопоиска))

Elfes

1 Додати можливість видаляти і редагувати (видалити стару і додати нову відредаговану версію в кінець черги, або обнулити лічильник, щоб не було проблем) власні правки.
2 Додати можливість обговорення правки.
3 Додати до назв фільмів в полі пошуку рік у дужках "Назва (рік)". А то іноді зустрічається дві і більше однакових назв.
4 Така ж проблема іноді зустрічається з іменами.
5 Після додавання нової людини, можливо не варто робити переадресацію на головну.
6 Приєднуюсь до побажань "додати країну виробника (може бути декілька), композитора, бюджет"
7 Крім оцінки показувати кількість голосів.
8 Не знаю чи варто, але можна показувати лічильник до правок.
9 Рівні це добре, але ще треба, щоб вони щось значили. Наприклад користувачі з високим рівнем потребують менше голосів для прийняття їхніх правок.
10 Зробити жанри активними (натискаєш на жанр і отримуєш список фільмів). Ну і для початку почистити наявні жанри. Наприклад за основу взяти жанри з imdb і можливо кілька своїх додати.
11 Створити розширений пошук і трохи покращити швидкий, а то іноді він не зовсім адекватно працює (хоча то може в мене просто проблеми були).
12 Створити якусь статистику користувачів.
13 Переглянути систему балів. Проголосувати за фільм набагато простіше, ніж додавати і редагувати інформацію.
14 В правках "поточне зображення" не показується. Це тільки в мене так?
15 Так як сайт розрахований на укрнет, то було б непогано ще додати таблицю під спойлер в якій би вказувалося, чи є українська доріжка на дисках, айтюнс, запис з тб і тд.

Ігор

Ви з @mercuriy зробили так звану, дорожню карту на місяці вперед :)

Дякую вам за таку, активність.

Ігор

Стосовно системи балів, то як мені здається, оцінювати фільми легше тільки спочатку, потім тяжко згадати які фільми дивився.

Зараз бали видаються наступним чином:
оцінка - 2 бали
правка - 2 бали
рецензія - 10 балів
публікація - 25 балів

Elfes

Спробував додати акторів:
Jeremy Irons
Justin Whalin
Marlon Wayans
Thora Birch
Lee Arenberg
Або відхилили зміни і я не помітив, або не працює, або не через правки. Який з варіантів?

Ігор

Запити на додавання нових фільмів чи осіб проходять ручну перевірку. Це зроблено для того, щоб не робити дублікатів, хоча кого я обманюю, дублікати все одно трапляються...

Вказаних вами осіб я вже додав до каталогу.

Elfes

Дякую за відповідь. Ще декілька питань:
1 "Назва персонажа" краще писати в оригіналі чи українською? Я так розумію на даний момент тільки актори/фільми мають по два поля.
2 "Примітка" що саме писати сюди?
3 Допишіть на сторінці додавання фільмів/осіб про ручну перевірку, щоб не було питань.
4 Додам до вчорашнього "10 Зробити жанри активними". Комусь треба відсортувати фільми по жанрам, а комусь по країні виробника.
5 Поки база фільмів не дуже добре відредагована мабуть краще в першу чергу звернути увагу на нові фільми (2015-2016 р.) і на статті.
6 Зробити сторінку "потрібна допомога" де б показувався список фільмів які потребують редагування (в даний момент в цьому немає потреби, але коли найпопулярніші фільми будуть відредаговані, то буде простіше знаходити де ще не все заповнено).
7 Якось забув про це. Різні топ-100 фільмів і тд. Можливість користувачам у власному профілі робити власні топи фільмів (а то там зараз трохи порожньо). А для початку може варто додати під постерами оцінку користувача. Відсортувати по оцінкам, назві і додати можливість подивитися список всіх проголосованих фільмів, приблизно як на головній "Зараз у кінотеатрах".
8 Періодично писати статті як ця, де буде інформація про те, що вже зроблено, що планується зробити найближчим часом і про інші успіхи.

mercuriy_v

По 5 пункту у мене теж є питання чи пропозиції. Як на мене треба робити акцент на нові фільми, які виходять, щоб бути в ногу з часом. А по старим - треба мабуть брати кращі фільми і їх редагувати. Наприклад взяти топ 250 з imdb? Поділити його серед активних користувачів і робити. Потім взяти найпопулярніших акторів та режисерів - і заповнити їх профілі. А то зараз всі кинулись на свої улюблені фільми, а смаки у всіх різні.

Elfes

Думаю у багатьох є улюблені фільми з топ-250 imdb. Тож тут проблем мабуть не буде. Та й не всі хороші фільми знаходяться в цьому топі. Але я підтримую цю ідею та буду по можливості допомагати.

Ігор

Ще можна розподілити фільми за популярними акторами.

Ігор

Дякую за ідеї. Деякі з них будуть впроваджені в наступній версії.

Погоджуюсь що сторінка користувача мало інформативна поки. Проте є декілька класних ідей, про які я б не хотів поки розповідати. Думаю це буде сюрпризом потім :)

Назви персонажів краще писати українською. В поле "примітка" тре вказувати додаткову інформацію про персонаж, наприклад: озвучення(якщо говоримо про анімацію), персонаж в молодому віці(наприклад "молодий Леонід") і т.д. Додам пояснення у формі редагування пізніше.

Також, старатимусь писати публікації про найбільш важливі зміни на сайті.

Elfes

Ще було б непогано додати перемикач "сховати проголосовані правки", щоб не перемотувати весь список.

Ігор

Чудова пропозиція, теж останнім часом думаю про таке. Думаю, було б класно показувати правки до відповідного фільму, оскільки декілька користувачів можуть редагувати один і той самий фільм. Що скажете?

Elfes

Не знаю як воно буде виглядати, але може бути зручно. Залежить від реалізації.
Коли будете видаляти другий "екшн" із жанрів постарайтеся, щоб "екшн" не зник з половини фільмів. І може краще видалити зараз, поки небагато відредаговано?
Під час редагування я подумав, що необхідно створити сторінку з порадами.
Наприклад яку назву взяти для фільму. Іноді навіть в оригіналі є альтернативна назва. А українською то там взагалі може бути і п’ять. Наприклад можна нормально перекласти оригінальну назву, можна використати назву від дистриб’ютора (зазвичай розрекламована, але має небагато спільного з оригінальною назвою і фільмом), те ж саме з перекладами каналів (там кожен щось своє вигадує і не завжди в тему). Можливо варто для зручності пошуку зробити альтернативні назви? А як основну показувати ту, яка найбільше подобається людям (в правках зробити можливість проголосувати за одну з назв). Як приклад (не найгірший) Хоббіт - офіційна назва. Хоча дехто (в тому числі і я) вважає біль правильною назву Гобіт. До речі швидкий пошук чомусь на запит Хоббіт видає тільки 2 результати з 3.
Різноманітні поради, де краще брати постери і яких розмірів і тд (наприклад, що краще взяти українізований постер с гуртом (але там зазвичай їх логотип) чи оригінальний)
Поради щодо перекладу. Наприклад використання г/ґ. Якщо зазвичай g=ґ і холіварів на цю тему особливо не помічав, то ось з h=х/г домовитися не вдається (я за варіант g=ґ h=г).
Тут може бути ще багато чого, про що я не здогадуюся навіть.

Васанта

Тут уже було багато вдалих пропозицій, але я також вставлю свої п'ять копійок. Було б добре додати кнопку видалення власної оцінки. Зараз це особливо актуально, адже поки що на сайті є надто багато фільмів з однаковими назвами і постерами.
Також особливо підтримую ідею розширеного пошуку і вдосконалення звичайного (він не завжди коректно працює).

Ігор

Звичайний пошук і сторінку з підбором фільмів по жанрам, країнам і т.д. поставив в пріоритети на наступний місяць.

Elfes

Sidney Lumet (Сідні Люмет)
Пошук не знаходить. Додати не вдається (поле не унікальне)

Васанта

Це мабуть тому, що я уже відправляла запит на додачу Люмета.
Сподіваюсь, що його "поява" на сайті - лише питання часу

Ігор

Не вистачає рук, тому так повільно обробляються запити на нові фільми та особи. Сідні Люмет вже добавив. В майбутньому, зроблю повідомлення про не унікальне поле, більш інформативним.

mercuriy_v

Я не хочу лізти не у своє діло, але можливо треба надати деяким активним користувачам більші повноваження? Щоб вони могли набагато швидше доповнювати і правити базу. Я ні в якому разі не претендую на це. Але деякі користувачі, на мій погляд, досить професійно роблять цю роботу і їм можна довіритись.

Elfes

Як варіант можна розширювати повноваження при досягненні певного рівня. Я вже писав вище, що рівні повинні мати сенс, а не просто гарні цифри. Ну, а щоб було менше проблем дозволяти додавати 1 особу/фільм на добу починаючи з 10 рівня і збільшувати кількість на 1 за кожні 5 рівнів.

Ігор

Ну от не хочу я створювати додаткові повноваження і вибірково їх роздавати. Це не тому що я не довіряю комусь, а тільки тому, що хочу робити сайт максимально відкритим для усіх без винятку користувачів.

Спробую зменшити кількість голосів необхідну для розгляду правки, можливо справи підуть трохи швидше. Також спробую сьогодні розглянути всі запити на додавання нових елементів до бази.

Elfes

В фільмі "Кримінальне чтиво" дуже багато повторів серед акторів. Я це не одразу помітив, тож міг десь помилитись. Не вистачає видалення власних правок, щоб заново відредагувати все. Почекаю поки приймуть/відхилять правки і виправлю помилки.

mercuriy_v

Гадаю що - Країни: Сполучені Штати Америки - краще зробити просто США. Так воно інформативніше та і більш застосовується.

Ігор

Зробив невелику зміну в системі правок. Тепер чим більше рівень, тим більше рівень довіри до користувача, а чим більше рівень довіри, тим більше шансів що правка буде прийнята без розгляду.

Це зроблено для того, аби пришвидшити впровадження змін до фільмів, акторів...

Elfes

Воно то добре, але можуть бути проблеми. Наприклад можна натискати кнопку "видалити" разів 10. І є шанс, що воно видалить автоматично і ще буде кілька правок висіти.
P.S. Почистив список акторів у "Втеча з Шоушенка" (1) та "Початок" (14) від повторів. Залишилось зачекати поки будуть прийняті правки. У першому там здається вже всіх додано. Другий ще треба буде перевірити. "12 розгніваних чоловіків" (5) після останніх правок треба буде ще раз перевірити і додати скріншоти/трейлер. Трохи підправив "2001: Космічна Одіссея" (94). Ну і ще чекаю на правки "Кримінальне чтиво" (7), щоб нормально почистити від повторів.
P.P.S. А чи не можна зробити якийсь захист від повторів? А то коли перевіряєш декілька десятків акторів частина з яких українською, а інша англійською, то часом помилково можна додати ще раз когось... Так як нема видалення власних правок, то доводиться чекати поки, з великою вірогідністю, додадуть і потім видаляти)

Ігор

Захисту від повторів немає, оскільки один актор може грати декілька ролей в одній стрічці.

Elfes

То що тепер деяких акторів додавати по 5 разів? Краще вже захист від повторів, а ролі через слеш. Крім того у актора буде один і той самий фільм декілька разів зустрічатися і це виглядає не дуже добре.

mercuriy_v

Маю пропозицію що до вигляду сторінки з фільмом.
http://f-picture.net/lfp/s020.radikal.ru/i703/1509/45/a1cbddec2c45.jpg/htm

Пояснення:
1 - Хотілося б мати можливість збільшити постер по кліку, щоб краще роздивитися.
2 - Вже писав вище, що хотілося б мати можливість бачити оцінки з відомих і популярних ресурсів оцінювання фільмів. Можливо це важко зробити, особисто я не знаю як, бо не програміст.)) Але бажання таке все одно існує. Маю надію що зробите з часом. І місце розташування під постером як раз під це.
3 - Інформаційний блок стрічки. Ну по перше я вважаю, що саме така послідовність елементів має бути. А по друге туди треба додати ще нові - ну про це вже писалося також.
4 - Блок за акторами. Саме він має йти наступним а не "схожі фільми". І з блоком акторів треба щось робити. Треба напевно закріпити 10 - 15 акторів які будуть йти першими в списку - це будуть головні та другорядні ролі. Тут повинен бути першим Тома Гарді, Шарліз Терон (взагалі немає, треба розкривати і шукати) А то зараз тут повний хаос. І напевно треба зробити фото акторів не квадратними а прямокутними, як в їхніх профілях. А то деякі обрізаються криво. Подивіться на фото Тома Гарді. А розмір так і залишити 4х3 - виглядає добре, інше вже при розкритті.
5 - Далі повинен йти блок з трейлерами і кадрами а вже після нього схожі фільми. Все одно він працює зараз доволі посередньо.
6 - У полі відгуків додати можливість редагування. + можливо можна буде зробити як на кінопошуку - позитивні, негативні та нейтральні. Лічити їх та виділяти певним кольором.

Ігор

Дякую за пропозиції. Деякі з них дійсно доречні. Проте поки не берусь прогнозувати що буде зроблено і як швидко, адже список завдань на даний момент дуже великий.

Elfes

1, 2, 4, 5, 6 підтримую. Я ще вище писав додати кількість голосів для тутешньої оцінки.
3 тут можна трохи і посперечатись. Наприклад я б хотів оригінальну назву одразу під українською (шрифт менше і сірий, щось схоже на те як персонажі написані під акторами). І кнопки соціальних мереж чи під постером, чи праворуч від оцінки...

mercuriy_v

Питання - при додаванні трейлера звісно що намагаємось знайти український, з новими фільмами проблем майже немає. А що робити коли українського немає? Додавати оригінальний. Чи все ж таки може додавати озвучений російською? Все ж таки наші люди знають цю мову. І чи є можливість видалення трейлера і кадра?

Elfes

Я за оригінал.

Elfes

*Якщо немає українського трейлера, то тоді оригінал.

Ігор

Я вже в правках голосував за оригінальні трейлери :)

Я за оригінал, оскільки в такому випадку можна додавати трейлери та тизери, як тільки вони з'являються.

Elfes

"Хрещений батько" (2), " Хрещений батько - 2" (3) , "Список Шиндлера" (6) повторів серед акторів немає.
"Темний лицар" (4), "Хороший, поганий, злий" (8) відправив повтори серед акторів на видалення.
"Хороший, поганий, злий" оригінальна назва "The Good, the Bad and the Ugly" чи "Il buono, il brutto, il cattivo"? На imdb друга, а так часто перша зустрічається.

Ігор

Дякую. Незабаром видалю всі дублікати у інших фільмах і додам захист від повторів.

Elfes

Я так розумію вже немає сенсу вручну це все видаляти? Чи почистити перші три десятки топ-250 imdb? І по можливості видаляйте повтори, де не заповнені ролі.

Ігор

Бажано поки втриматись :)

Краще потім вручну підправити за потреби.

Elfes

http://www.imdb.com/find?ref_=nv_sr_fn&q=Tom+Baker&s=all
У нас є номер 2 і 3 (нам би теж не завадило номера видавати...)
А номера 1 немає, відправив запит.
Marta Urbanová хтось вже відправив запит?
Якщо не важко, то додайте Jirí Machácek. Я не знаю як перекласти.
І ще питання. У нас є продюсер і виконавчий продюсер, а куди відправляти різних co-producer, associate producer (і там ще декілька було) ?

Ігор

Я співпродюсерів додаю як звичайних продюсерів.

Elfes

Joseph Medaglia Joseph Medeglia схоже на повтор. Я залишив Joseph Medaglia (так на imdb).
Merril E. Joels Merrill Joels схоже на повтор. Я залишив Merril E. Joels (так на imdb).

Elfes

Victor Pujols Faneyte хто знає як перекласти додайте актора.

Ігор

Вже є на сайті, як Victor Pujols.

Elfes

Згадав що ще може бути корисним: вказувати вікові обмеження на фільми. Ну і розділення на категорії мультфільми/фільми. Але то таке.
Мене цікавить інше. Чому в базі зберігається назва фільму (оригінальна, українська) і на сторінці присутня, а при редагуванні іноді порожнє поле (одне, або обидва). Чи не впливає це на пошук?
І ще не дуже добре, коли пошук видає обмежену кількість результатів ще й випадкових. Вчора разів десять перезавантажував сторінку, поки випав потрібний фільм (якщо не помиляюсь seven/se7en). Може все ж краще показувати всі результати (але не одразу, а завантажувати наступні при потребі)?

Ігор

Спочатку дані брались з декількох джерел і я намагався автоматично з'ясувати чи назва дійсно оригінальна чи ні. Якщо немає української чи оригінальної назви, на сторінці виводиться назва з джерела (зазвичай англійська).

Над пошуком працюю.

Elfes

"Якщо немає української чи оригінальної назви, на сторінці виводиться назва з джерела" не зовсім зрозумів. То що в базі даних може не бути назви і воно під час завантаження сторінки бере з якогось стороннього джерела?
Може я погано пояснив. У мене декілька разів було, що на сторінці фільму присутні обидві назви. А при редагуванні може не бути однієї з них. Це в мене просто не завантажилась сторінка як треба чи все ж таки воно бере одну з назв зі стороннього джерела?
Наприклад таке було з фільмом "Хороший, поганий, злий". На сторінці була англійська і українська назви. А коли я захотів змінити оригінальну на "Il buono, il brutto, il cattivo", то виявилось, що поле з оригінальною назвою було порожнє, проте українська назва була присутня. Ну і пошук за англійською назвою працював.
Дякую за відповідь.

mercuriy_v

У мене теж таке було. Я просто дописував в порожнє поле назву.

Elfes

Невеличке побажання. Обрізайте пробіли до та після назв, а то вбив в пошук осіб "Alfred Hitchcock " і немає, а потім виявилось, що я пробіл в кінці додав.

Ігор

Буде зроблено :)

Elfes

Дякую. А як там поживають дублікати акторів і захист від повторів?
І ще я там додавав ще одного тома бейкера і Jirí Machácek. Здається все ще немає.

Ігор

Ну наче як почистив і добавив перевірку, аби не можна було додавати одного й того актора до фільму.

Elfes

Добре, зараз перевірю як працює захист)

Elfes

*Перевірив. Працює як треба. Тепер буде легше редагувати. Дякую.

mercuriy_v

Не дуже гарно виводиться опис публікації на головній
http://s003.radikal.ru/i202/1509/01/75440b76d072.png

Ігор

Так, вже бачив, в наступній версії буде виправлено :)

Васанта

Прошу видалити сторінку цього фільму - http://kinojack.com/titles/16623-the-passenger, так як він "мертвий", його розробку припинили декілька років тому (http://www.imdb.com/name/nm0327064/board/nest/73951486?ref_=nm_bd_2).
Та й на IMDB його немає.
Тим паче, що з фільмами з назвою "The Passenger" твориться якийсь хаос... Вони всі запозичили назву і постер з фільму М.Антоніоні і тепер на сайті десь десяток фільмів "Професія: репортер".

Ігор

Буде зроблено. Думаю ще додам функціонал, який дозволятиме видаляти поточну обкладинку :)

Васанта

Чудово, дякую.

Elfes

http://kinojack.com/titles/246702-3-idiots схоже на повтор

Elfes

http://kinojack.com/titles/27778-apocalypse-now-redux Схоже на повтор.

Elfes

Цікавий у вас тут пошук. На запит "Back to the Future" видає "Іван Васильович змінює професію" )))

Elfes

До перших 50 з топ-250 imdb додав описи, постери. Інколи зробив невеличкі правки.

Сашко Божко

Непогано було б створити певний форум на сайті, де кожен користувач зміг би написати свої пропозиції щодо сайту, а інші користувачі змогли би голосувати за ці пропозиції. Так буде легше знати що найбільше хочуть корустувачі змінити, додати чи прибрати на сайті. В цій публікації переписуються 4-5 чоловік з багатьма ідеями. За допомогою форуму можна було залучити багатьох людей, створювати певні голосування ідей та пропозицій.

Elfes

Пропозиція хороша, проте де ви бачите "багатьох"? Зареєструвалось менше сотні, а активних то взагалі 3.5 анонімуса)

Ігор

Згоден. Питання тільки в тому кого за 0.5 рахуємо :)

mercuriy_v

Мабуть мене)))

Elfes

Хочу запитати, чи хтось слідкує за новими фільмами? Я міг би допомагати з оформленням, проте треба, щоб їх додали і виставили дату прем’єри (вони будуть світитися в розділі "фільми" і не треба буде шукати). Я вже писав, що це зараз актуально для сайту, так як база фільмів ще в поганому стані.

Ігор

Так, час від часу додаю. Думаю, на вихідних додам всі фільми які мають вийти до кінця року.

Elfes

Напишу ще один коментар в стилі кепа)
Конкурс це дуже добре, але я сподіваюсь ви ще прорекламуєте десь його, щоб максимізувати ефект. Хоча б на форумі толоки (https://toloka.to/f257) ну і т.д.

Elfes

Ви там нічого не робили з пошуком актора при додаванні до фільму? А то у мене воно тільки пише, що шукає і на цьому все...

Ігор

Упс...робив, та видно погано робив. Зараз виправлю. Дякую.

p.s. до мене можна на "ти" :)

Elfes

Добре. Вже працює)

Elfes

Мені здалося, чи швидкий пошук почав набагато краще працювати?)

Ігор

Ну якщо дійсно краще почав працювати то це добре )

Так, над ним теж трохи попрацював )

Elfes

Набагато краще. Наприклад знайшовся фільм The Age of Adaline, який мав назву Adaline. Вчора ще нічого не знаходило по запиту "The Age of Adaline". Запит хоббіт видає три результати, а не два, як раніше. "back to the future" не видає "Іван Васильович змінює професію", як це ще було нещодавно.
Тепер ще б в рекомендаціях до багатосерійних фільмів були всі інші частини, було б добре)

mercuriy_v

Я правильно розумію, що коли пише "Поле не унікальне" - то це вже хтось відправив запит на додавання??

Elfes

Так.

mercuriy_v

Постери і кадри іноді обрізаються доволі криво. З кадрами ще терпимо. Але навіщо взагалі постери обрізати - просто менше їх робити прив'язавши до стандартної висоти чи ширини. Ось наприклад http://kinojack.com/search?utf8=%E2%9C%93&q=The+Godfather

Ігор

Ну є стандарти для постерів, саме ними і користувався коли вказував розміри постерів на сайті.

Elfes

Невеличка помилка "Додаткові відомості про персонаж."

Ігор

А можна детальніше ? )

Elfes

Ну там де акторів додавати.

Ігор

ну то я зрозумів, не зрозумів лише де саме там помилка :)

Elfes

Ну... Хіба там не повинно бути "про персонажа", а не "про персонаж"?

mercuriy_v

В профілі особи колонка "Персонаж" незрозуміло як працює - то відображається то ні.

Також у деяких проскочує місце народження, як просили, але при редагуванні додавати його на жаль неможливо. Також бажано там показувати не тільки країну а ще і безпосередньо місто.

І взагалі профілі осіб виглядають якось скромно. Треба буде в майбутньому доповнювати їх.
Є ідея при додаванні кадрів до фільмів помічати які актори на них зображені і транслювати потім ці ж кадри до їхнього профілю, зробити там щось типу галереї. І сортувати їх за роком випуску фільмів, щоб найсвіжіші були попереду.

Ігор

Дякую за коментар.

Погоджуюсь стосовно сторінок осіб, але тут така справа, що і не хочеться робити занадто тяжким редагування (додавання імен до кадрів, біографії). В планах там виводити публікації, в яких згадується особа, але то також, не надто рятує, оскільки про всіх не напишеш.

Загалом це все обговорюється, тож вислухаю всі пропозиції.

Васанта

Це поки не на часі, але згодом було б непогано додати нагороди (Оскари, Золоті глобуси, Пальмові гілки...) на сторінки фільмів і осіб.
Це щодо незаповненості сторінок.

Хоч мабуть це уже заплановано...))

Ігор

Стосовно нагород, то тут навіть є певні напрацювання, але зараз доводиться займатися більш нагальними проблемами, такими як видалення обкладинок )

Elfes

Я б хотів, щоб нарешті був порядок з жанрами фільмів. Це не так багато роботи і редагувати буде легше.

Ігор

Над жанрами працюю, думаю на наступному тижні наведу там порядок.

p.s. зараз на сайті 586 жанрів ))

Elfes

Я звісно помітив, що там багато зайвого... Але ж не настільки)))
На мою думку треба за основу взяти жанри з imdb (http://www.imdb.com/genre) чи щось типу того.

Elfes

Вітаю з 100 зареєстрованим користувачем)

Ігор

Це перемога )

Вчора був день рекордів, ось наприклад кількість коментарів до цієї публікації перевалила за сотню )

Васанта

На сайті є два Марка Гемміла. В одного http://kinojack.com/people/186668-mark-richard ім'я в оригіналі - Mark Richard, але фільми Гемміла (крім одного), а в цього http://kinojack.com/people/634076-mark-hamill - лише сьомі Зоряні війни, зате ім'я правильне і фото є. Якого залишати?

Ігор

Думаю що краще залишити першого, але вказавши при цьому вірне ім'я.

Васанта

Гаразд.

Васанта

Тоді варто другого взагалі видалити.

mercuriy_v

Також на сайті два Роберта Дауні молодшого
http://kinojack.com/people/163173-robert-dow
http://kinojack.com/people/631283-robert-downey-jr

Першого залишимо, поправлю його. А другого видалаяйте тоді.

Ігор

Декілька змін:
- відтепер можна відправляти запити на видалення обкладинок;
- в правках показується як і поточна версія обкладинки, так і запропонована;
- в розділі "фільми", з'явилась кнопка "показати більше" фільмів, прем'єра яких ще не відбулась.

Далі займатимуся групуванням жанрів, та видаленням вказаних вами раніше дублікатів. До речі, пропоную поки в назві сторінки вказувати що це дублікати, аби не заплутувати інших користувачів.

Elfes

1 Конкурс публікацій вже можна назвати провалом. Я пропоную наступне:
Вибрати якусь дату і об’явити конкурс на 7-10 днів. Наприклад з 1 по 10 жовтня. Правила все ті ж самі. Час до 1 жовтня витратити на рекламу (по сайтах і форумах де тільки можливо написати про конкурс). Той хто схоче матиме час на підготовку. Тож буде більш чесно ніж "сьогодні конкурс, хто перший опублікує, той і переміг".
Крім того треба бути готовим до накруток.
2 Я так розумію скоро сайту буде місяць. Було б добре створити нову публікацію на тему "що змінилося", але в першу чергу воно потрібно, щоб було де флудити тим хто заповнює сайт, бо це поки єдине місце для обговорень. А ця публікація вже не на головній)
3 Було б дуже добре, якщо в розділі "актори та ролі" імена акторів були б посиланнями на їх сторінку. Простіше було б редагувати акторів.

Ігор

1. Так, конкурс провалений. Можливо наступного разу спробую зробити більш цікавіший приз...
2. Ок, напишу публікацію про перший місяць роботи сайту, там і продовжимо обговорення, а то ця тема вже пропала з головної і якось не зручно відслідковувати нові коментарі)
3. Зроблю.

Elfes

http://kinojack.com/titles/5613-rashomon
Тут з акторами трохи наплутано.

Elfes

Дякую за пункт 3. Економить час.
http://kinojack.com/titles/4678-monty-python-and-the-holy-grail
Треба подумати над вирішенням проблеми. Пропоную виділяти певну кількість символів, а далі ставити три крапки. А якщо навести курсор, то спливаюча підказка з повним текстом.

Ігор

Ох...ну і назви персонажів...подивлюсь що можна з цим зробити.

Elfes

Перші топ-100 imdb більш-менш відредаговані. Принаймні постер і опис є (чи скоро буде, як тільки приймуть правки)

Ігор

Дякую. Зараз готую статтю про перший місяць роботи сайту, можливо додам наш топ 100 :)

Elfes

http://kinojack.com/titles/132364-willow повтор